Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Broń Uwięziona Na 5 Slot


Weest

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacznijmy więc.

Jak miałem premkę gold na 10 dni to miałem 5 slot.

Kupiłem famasa.

Ustawiłem famasa na 5 slot a k2 (chyba, chodzi o podstawową broń dla assaulta) na 3 slot.

Po 7 dniach napieprzania zrobiłem sobie przerwę.

Wczoraj wchodzę (jakieś 3-4 dni po końcu premki), patrzę item shop a tam slot 5 się wyłączył (a na nim famas) a na 3 slocie nie mogę go ustawić : <

Jak mogę usunąć famasa z 5 slotu nie posiadając go?

@down

właśnie wpadłem po napisaniu tematu na pomysł z hackiem xD

tyle że muszę jakiegoś znaleźć ; d

 

 

 

Topic do zamknięcia.

 

Być zajebistym...

Opublikowano

Ściągnąć Hacka z 5 slotem, albo kupic premke GOLD 3 day i wtedy odblokowac FAMASA

kuccyk666_8_1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A teraz klikaj Ukryj :)

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Też tak miałem. Musisz wejść na konto ze 2 razy po premce to on zniknie na 5 slocie i mozesz ustawić go na 3 slocie

Moje konto sydney223.gif

 

Konto brata siemapol.gif

 

 

Proszę o plusika jeśli pomogłem :)

Opublikowano

Też tak miałem. Musisz wejść na konto ze 2 razy po premce to on zniknie na 5 slocie i mozesz ustawić go na 3 slocie

 

można go użyć, ale to jest już bug, a za używanie famasa w taki sposób dostaniesz bana ;/

k2 myśli że używasz hacka na 5th i rozdaje bany ;d

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Opublikowano

Problem już został rozwiązany, i napisałem że temat do zamknięcia więc nie wiem po co tu jeszcze piszecie ^^

Dzięki za wszystko.

 

Być zajebistym...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...