Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobić 3X Dmg Horse Na Ninji


Kujoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Sporo tego szukałem ale jakoś nic nie znalazłem o tym, a mianowicie:

Co edytować w Pc2 aby mieć 3x dmg ninją (mężczyzna) z konia bojowego?

 

W "\ymir work\pc2\assassin\horse_onehand_sword" edytowałem combo_01...03.msa

i udało mi się tylko zrobić by moby nie odlatywały (ExternalForce na 0.000000). Co edytować by mieć ten 3x dmg z boja?

Proszę o pomoc

Pozdro Kujoo

Jeżeli pomogłem daj + ;]

Zrewanżuję się przy najbliższej okazji.

sygna1p.jpg1398204485.png

Opublikowano

Gdzieś widziałem taki temat dotyczący 3x dmg z miecza, lecz u woja, a ja potrzebuje zrobić to na ninji.

Co odpowiada za ten 3x dmg z konia w tych plikach?

Jeżeli pomogłem daj + ;]

Zrewanżuję się przy najbliższej okazji.

sygna1p.jpg1398204485.png

Opublikowano

@refresh

Wie ktoś coś na ten temat?

Da się w ogóle zrobić u ninji 3x dmg z boja?

Jeżeli pomogłem daj + ;]

Zrewanżuję się przy najbliższej okazji.

sygna1p.jpg1398204485.png

Opublikowano

Szkoda troche, bo nie chce mi sie tworzyc woja na metki, a ninja sie lipnie je robija. ;/

Jeżeli pomogłem daj + ;]

Zrewanżuję się przy najbliższej okazji.

sygna1p.jpg1398204485.png

Opublikowano

Też właśnie tak coś czuję, że było coś takiego.

Tylko moje pytanie brzmi co edytować i w jakim pliku, aby samemu zrobić 3x dmg horse.

Już może jakoś bym sobie to zrobił pod ninje.

Jeżeli pomogłem daj + ;]

Zrewanżuję się przy najbliższej okazji.

sygna1p.jpg1398204485.png

Opublikowano

@refresh

A mógłby ktoś podać jak się robi dmg horse na woja chociaż?

Dowolna broń i dowolna postać, aby ktoś podał jaka linijka w jakim pliku za to odpowiada.

Z góry dzięki.

Kujoo

Jeżeli pomogłem daj + ;]

Zrewanżuję się przy najbliższej okazji.

sygna1p.jpg1398204485.png

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...