Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Grajcie Na Wh Ani Na Vac Chaosie !


fifti20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Proponuje nie grac na wh nawet nie uzywaj tego External BoxESP V5.1(1.2.208 compatible) mojego kolege dostal za to ban, wiem ze oflagowalo tzn ze niewykrywa ja uzylem ale juz nieuzywam bo nie chce ryzykowac banem, polecam nie uzywac wh, strata kasy na to. Jego steam tzn kolege http://steamcommunity.com/id/krystian2000/ 2 dni temu bana dostal. Pomoglem daj +

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie mogli go zbanowac za externalbox esp.

Gdyby rzeczywiscie za to dostal bana to ty tez bys juz go mial.

Opublikowano

Nie mogli go zbanowac za externalbox esp.

Gdyby rzeczywiscie za to dostal bana to ty tez bys juz go mial.

 

 

hmm.... mozliwe ze uzyl inne nie wiem czy externalbox czy catalyst-hax

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Chyba że w steamie dostali nagranie jak ktos wali 10 hedshotów przez 3 ściany,ja tak zarobiłem bana :D,ale mi ten ban nie przeszkadza.

Valve nie przyjmuje zadnych zgloszen, wierzy w niezawodnosc vaca.

Opublikowano

Nie mogli go zbanowac za externalbox esp.

Gdyby rzeczywiscie za to dostal bana to ty tez bys juz go mial.

Zgadzam się z met94 ja też na początku używałem wh , później przestałem i za jakieś dwa tyg. dostałem bana :angry:

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

pomogłem - nie zapomnij dać +

Opublikowano

Zgadzam się z met94 ja też na początku używałem wh , później przestałem i za jakieś dwa tyg. dostałem bana :angry:

 

Gazik dostales bana ? jakie wh uzyles externalbox czy inne?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Gazik dostales bana ? jakie wh uzyles externalbox czy inne?

 

Nie pamiętam co bo to było dawno(kilka dni po premierze ) ale fakt jest taki że poleciałem do sklepu wydać drugie 119 zł. hahahihi :( :angry:

Ale nie załamuj się jak będzie ban to pograsz na AlterIwnet B)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

pomogłem - nie zapomnij dać +

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chyba że w steamie dostali nagranie jak ktos wali 10 hedshotów przez 3 ściany,ja tak zarobiłem bana :D,ale mi ten ban nie przeskadza.

 

AlterIWNet xD

 

Bana nie dostaniesz jeśli hack nie jest wykrywalny i jeśli dobrze używasz liberationa/vac_chaosa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...