Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Powiększanie Spotów.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm... No hej :) Nie wiem czy już był taki poradnik, przynajmniej ja go nie widziałem, no ale cóż, piszę :D.

 

,,Jak powiększyć spoty potworów na prywatnym serwerze Metin2."

 

1. Odpalamy nasz serwer i logujemy się.

 

2. Wpisujemy komendę: etc/rc.d/netif restart (Już nie pamiętam, chyba tak xDD)

 

3. Odpalamy filezille, i łączymy się z nią.

 

4. Jeżeli mamy pliki roota, wchodzimy w ścieżke:

Usr/rain/channel/share_data/locale/english[W MOIM PRZYPADKU!!!]/map, np c1 czyli M1 jinno ;)

 

5. Wchodzimy w plik ,,regen.txt"

 

6.Wyskoczą nam: namiary, ID potworka np. 101[Dziki Pies], i co ile mają się respić.[np 7s [7 sekund] ]

 

7. Jeżeli chcemy zrobić własny spot, w grze szukamy namiarów gdzie chcemy postawić mobki.

[Co to namiar? Kord na mapie, np 362,364]

Jeżeli mamy już kordy, kopiujemy przykładowo 1 linijkę, i zmieniamy kordy na własne.

 

Jeżeli chcemy powiększyć spot, to robimy tak, jak niżej opisane:

Kopiujemy np. 10 pierwszych linijek, po czym je wklejamy.

 

Spot powiększony o ok. 20-30 mobków :D.

 

UWAGA:

Jeżeli chcemy powiększyć spot o 2x, kopiujemy wszystkie linijki, i ponownie wklejamy.

 

NIE POLECAM NA SŁABYCH KOMPUTERACH.

 

8. Restartujemy serwer [Domyślnie reboot lub, action>reset>reset].

 

9. Cieszymy się powiększonymi/własnymi spotami :D.

 

Mam nadzieje że pomogłem zrealizować wam marzenia o powiększonych spotach ;).

Teraz exp nie musi być 4fun, a i tak szybko poleci :).

 

Pozdrawiam

~Kubaman

 

POST BĘDZIE CODZIENNIE POPRAWIANY.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Odkopuję :D. Wiem, że nie powinienem po paru godzinach, ale chcę wzbudzić zainteresowanie tematem!! :D

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Spot powiększony o ok. 5-10 mobków :D.

 

Pierdolisz, że aż głowa mała. Jedna linijka w M1 to kolejne 3 mobki na spocie. Jeśli kopiujesz te z zaprzysami to 4. Czaisz?

Opublikowano

chciałbym dodać ze zeby był spot bardzo duzy to wystarczy skopiowac wszystko co jest w tym pliku i wklejic jeszcze raz na dole :D będzie powiększony o 2 x :D

dodaj to do tutka :>

xd2ne.jpg

Opublikowano

chciałbym dodać ze zeby był spot bardzo duzy to wystarczy skopiowac wszystko co jest w tym pliku i wklejic jeszcze raz na dole :D będzie powiększony o 2 x :D

dodaj to do tutka :>

Racja, będzie powiększony o 2x, ale może to wywołać potężne [Jak masz poniżej 1GB ram] lagi na serwerze... :)

 

No ale kolego, masz rację ;)

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

hmm pliki roota ??? a nie raina ? a tak ładny poradnik + leci

Pliki root'a to to samo co pliki rain'a.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Odświeżam. Chcę, aby każdy mógł sobie zrobić własny spot mobków.

 

+ Również nie pogardzę :)!!!

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano (edytowane)

Wielkie dzięki ;) Szukałem takiego tut'a, lecz bez skutku. Zawsze w Metinie były tak mało zapchane spoty, ale teraz to się zmieni :D.

Jeszcze raz wielkie dzięki :D

Edytowane przez Doyyumhwaji
1280314365-U1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...