Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Połączyc Sie Z Własną Bazą Ftp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Pisze ten temat ponieważ w każdym poradniku który znalazłem jest coś nie tak . w 1 Linki do zdjęć wygasły 2 był opisany tak chaotycznie ze wszystkiego musiałem się domyślać.

Proszę moda o nie usuwanie Taki tut długo się pisze :>

 

Więc do Dzieła

Konfigurowanie Sysinstall

1.logujemy się do VPC (VirualPC) Login: root hasło: mcncc.com

2 wpisujemy sysinstall

3.wchodzimy w Configure>Networking>Interfaces>de0 pojawi sie nam okienko typu "Yes, No" naciskamy 2 razy "No"

4.Ustawiamy Natworking Configuration tak:

Host: Mcncc.com

Domain: Com

IPv4 Geteway: ip hamachi

Name Serwer: 4.2.2.3

IPv4 Adres: PUSTE!

Netmask: 255.255.255.0

Extra Options ... : PUSTE!

 

98700599.jpg

 

5.Naciskamy OK znowu pojawi się okienko "Yes, No" Klikamy "Yes"

6.Naciskamy CANCEL>CANCEL>Exit Install

7.Wpisujemy /etc/rc.d/netif restart

Teraz Nasze Sysinstall Jest skonfigurowane

 

Łączenie z FileZilla

*żeby wszystko działało poprawnie musimy mieć uruchomiony port 22 w portmap

 

1. Wchodzimy w Edytuj>Ustawienia i w Limit czasu oczekiwania wpisujemy "0"

13482122.jpg

 

2. Uzupełniamy Pola Pokazane Na Zdjęciu powyżej Następująco:

Serwer: Ip Hamachi

Nazwa użytkownika: root

Hasło: mcncc.com

Port: 22

3. Klikamy "Szybkie łączenie"

 

 

Mam nadzieje ze chociaż 1 osobie pomogłem pisząc ten poradnik

Prosze o wyrozumiałość to mój 1 tut!!!

 

xd2ne.jpg

Opublikowano

Już było 2142354657x i pewnie wyląduje w koszu ale już dam ci tego plusa za dobre chęci :P.

Pozdrawiam RydeR_PL.


Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

itp ..

 

więc tak ... 1 link to ten co napisałem w poście (niema zdjęć a wszystko w nim jest oparte na nich)

w 2 niema mowy o VPC niewiem czemu skoro bez tego nic nie odpali

3 to wwinsceap czyli inna bajka

tylko 4 jest napisany poprawnie ...ale i tak większość ma z tym problemy czytając posty pod tutem

xd2ne.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...