Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Easymetin2] Przeznaczenie Dla Polskiej Wersji Gry


Grzybek4321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z Easymetinem2. Mianowicie gdy nadchodzi czas na wskazanie pliku metin2client.bin bot mówi mi różne rzeczy. Zależy od kogo ściągne. Zawsze jest to inna wiadomość. Raz "Ta wersja jest przeznaczona dla metin2.pl", a raz pisze coś w podobie. Czy można to jakoś naprawić? Oczywiście mam polską wersję metin2. Wrzuciłem locale_de i locale_pl do pliku pack. Co jeszcze mam zrobić? Proszę o pomoc, mam windows7...

Zapraszam na serwer cs 1.6 - Frag-Factory [4FUN]

ip: 83.1.164.155:27024

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano

o ludzie.... bo po co grać na botach

to mówi o was tylko tyle że nie umiecie sami sobie poradzić

mój serwer CS! CoD Mom cs-drop[CoD MOD] @HostVision.pl 24 sloty ip

91.210.131.90:27094 (debile go wyłączaja, ci od hosta)

Nie pisze poprawnie po polsku, szkoda ;(

askgoogle2fz91.jpg

Zbieram +

Opublikowano

Cytat:

ludzie.... bo po co grać na botach

to mówi o was tylko tyle że nie umiecie sami sobie poradzić

 

 

 

Po to żeby było łatwiej grać...

Pozdrawiam Rones

Zbieram - :)58095667.jpg

Opublikowano

Cytat:

ludzie.... bo po co grać na botach

to mówi o was tylko tyle że nie umiecie sami sobie poradzić

 

 

Stado botterów na metinie. Gdzie nie popatrze to boty. Denerwuje mnie to, że ja zap***dalam jak zwierzę, a ktoś obok na moblocku wbija lvl trzykrotnie szybciej ode mnie. GMowie na metinie to idioci i nie potrafią nawet zbanować botów.

Zapraszam na serwer cs 1.6 - Frag-Factory [4FUN]

ip: 83.1.164.155:27024

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Opublikowano

Wszelkie pytania/prośby/problemy na temat bota EasyMetin2 kierujemy tylko i wyłącznie w temacie użytkownika andrzejt17.

Link:

http://www.mpcforum.pl/topic/166378-alldlfaq-easymetin2-na-serwery-globalne-faq/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...