Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hot][Tut] Jak Odpalic Wiecej Niz 3 Clienty W Easymetin2 !


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich Zgromadzonych

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY , TUTORIAL W 100% PISANY PRZEZ MNIE , STWORZONY DLA USEROW MPC FORUM.

 

 

W Tym TuTorialu Pokaze Wam Jak Wlaczyc Wiecej Niz 3 clienty w EasyMetin2 ...

Generalnie Sprawa Jest Prosta , objasnie wam ja w Punktach ...

 

1. Zaloguj Sie Do Bota

2. I Tu Przechodzimy Do Sedna ... Chodzi o To Aby Klikac Jak Najszybciej lewym przyciskiem myszy kllikac w napis " uruchom Gre" Jak bedziemy klikac szybko odpali sie wiecej niz 3 metiny ! :)

3. Jezeli Macie z Tym Problem Obciazcie sobie komputer jakimis programi np : Ares, gg, skype , Bearshare i wtedy probojcie

 

Na Potwierdzenie Dolaczam Screen :

easymetin2.png

 

 

PROSZE MODKA O PODPIECIE TEMATU GDYZ BARDZO DUZO OSOB SZUKALO TAKIE TUTORIALA !!!

 

JEZELI BYLO , PROSZE O WSKAZANIE PORADNIKA I GDY JA TO ZOBACZE MOZNA USUNAC :)

 

 

Jezeli Macie Jakies pytania Piszcie Tu Lub PW

 

Pomoglem ? Odwdziecz Sie Plusikiem !

Opublikowano

Było . Ale gdzieś zgubione więc + leci ;) Mojego procka nie łatwo obciążyć..

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Mi się napewno przyda odemnie + :}

12381569.png

 

"Już się nie boję nic mnie nie czeka , smutny finał człowieka który zapada w etap"

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/204887-poradnik-super-hiper-tut-6-em2-jednoczesnie-nie-mulac-kompa/

Moj tut napisany wczoraj. Tam sa 2 sposoby i to 1 latwy bardzo. Pozdro :P

Opublikowano

Było . Ale gdzieś zgubione więc + leci ;) Mojego procka nie łatwo obciążyć..

 

no mnie nie łątwo obciążyć :D

a co do topicu fajny tut,leci+ mi to dziala chociaz mam procka AMD Althon 7750 2,3(2.7 podkręcany)Ghz

poprostu wystarczy szybko klikac :D

placki

[/snapback]Masz jakiś problem z komputerem ?

napisz chętnie Ci pomogę :)

GG : 964688

pomocy

http://www.mpcforum.pl/topic/272286-pytanie-cookies/

 

O fak ! Maniek został globalem ! chyba przestane pisac posty !

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/204887-poradnik-super-hiper-tut-6-em2-jednoczesnie-nie-mulac-kompa/

Moj tut napisany wczoraj. Tam sa 2 sposoby i to 1 latwy bardzo. Pozdro :P

 

 

spoczko dzieki za info ale mysle ze mozna zostawic jezeli sie zgodzisz ? :),

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...