Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Wbic 50 Lvl W Tydzien


UpGradeMe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaczynamy przygodę… Wbicie poziomu 50 w Tydzień to nie lada wyzwanie, na początek musimy kupić Pierścień Doświadczenia

za realne pieniądze – nie jest tani, ale za to daje nam ogromny bonus – 50% więcej zdobywanego doświadczenia. W pierwszy dzień z pierścieniem możemy wbić nawet 30 poziomów, gdy się sprężymy. Zaczynajmy:

1 rzeczą którą należy zrobić to oczywiście wbić 5 poziom – (na dzikich psach do alfa wilków) i wybrać profesję, tutaj polecam Wojownika Mentalnego. Do 7 poziomu expimy na Wszystkich typach wilków, potem przerzucamy się na niedźwiedzie, aż do 15 lvl’a, wtedy wybieramy się na zaprzysiężone. Od 18 poziomu – z tygrysią +4 i bronią co najmniej +4 możemy spokojnie brać grupkę łuczników w 2 mieście, są one dosyć słabe więc większego problemu nie będzie. Gdy jest to nowy serwer najlepiej zaopatrzyć się w 200 średnich mikstur i 50 niebieskich – małych. Jeżeli jest to serwer typu: Monastyr, Feniks, Polecam kupno yangów na allegro… 1 KK Na feniksie to tylko 3-4 złote, a znacznie ułatwi nam zadanie.

 

Gdy mamy 20 Poziom (dla zarobienia pieniędzy na ulepszanie) wybieramy się na ‘Bestiale’, lub Kraj gildyjny (Miasto 3), Wybór zależy od was, ja osobiście polecam Miasto 3 jeżeli mamy rękawice złodzieja, lecą tam riby, fmsy, koziki i wiele, naprawdę wiele innych rzeczy. Po godzinnym ‘looceniu’ idziemy

Dalej na Dzikusy, aż do 30 poziomu. To koniec na dzisiaj.

 

 

 

 

 

Dzień Drugi, Trzeci i Czwarty:

 

Wypoczęty? Miejmy nadzieję! Przed tobą monotonne expienie w dolinie… Zaopatrz się w 300-400 Dużych Czerwonych Mikstur i 100 Niebieskich. Na 30 poziomie ZMIENIAMY Profesję na „BODY”, jeżeli mamy powyżej 230 obrony.. Wtedy expienie jest znacznie prostsze… Bierzemy około 3-6 grupek początkowych orków (Zależy jak dobrą mamy postać), expimy tak przez pół dnia… W Następny dzień, na 38-42 Poziomie, solo (lub [jak kto woli] Pustynia, pajączki, różnego typu) – Czarne orki przez następne 2, 3 dni.

 

 

 

Dzień Piąty, szósty i siódmy:

 

Jeżeli do tej pory nie masz 45 poziomu, to widać, że nie potrafisz się sprężyć, lub nie masz jak pograć te 4-8 godzin(y) dziennie. Jeżeli masz 46-47 poziom, wybierz się na początki V1, z Obroną co najmniej 300+… można tam siedzieć aż do 55-60 poziomu, potem musimy kupić Smocze monety (niestety, znowu) i uzbroić się w przepustki… - Ale nie pora na to. Kupujemy 800 Czerwonych (jeżeli chcemy expić pół dnia) i 200-400 niebieskich. Szukamy wolnego miejsca (na początku) w V1 i bierzemy 2-4 grupki ( w zależności jak zbudowałeś postać ).

 

 

Jaką profesję wybrać:

Do nabijania poziomu, tak jak wcześniej mówiłem – mental do 30, a od 30, body. Jest to najlepsze rozwiązanie, do szybkiego expienia reszty profesji – nie polecam.

 

Budowa postaci:

Mental

 

Na rozdawanie statystyk są 2 sposoby:

1. 2:1 vit:str

2. 3:0 vit:str

Vit - witalność - dodaje pż (punkty życia) i def (obrona)

Str - siła - zwiększa dmg (obrażenia)

 

1. Wystarczająco pż i defa, dmg wystarczające

Zbroja +5/6 Broń 2-reczna +6 (+)

2. Dużo pż i defa, dmg już nie taki ładny

Zbroja +5 Broń 2-reczna +7 (+)

 

Pomoglem Daj plusa

<embed src="http://wymianabanerow.pl/banner_builder/banners/160x600.swf?copy1=Wszystko+na+telefony&body1=Darmowe+gry&copy2=Darmowe+aplikacje&body2=Mi%C5%82a+atmosfera&copy3=Zapraszamy&body3=Szukam+moderator%C3%B3w&copy4=Darmowe+filmy&body4=Zarejestruj+sie&ctacopy=Zarejestruj+sie+&sharevar=1&shareurl=link+do+Twojego+programu+partnerskiego...&afflink=http%3A%2F%2Fgsm-fan.com.pl&colorp=5&patternp=3&texturep=7&ctap=3&ovp1=2&ovp2=&ovp3=&ovp4=&ovp5=&ovp6=&ovp7=&ovp8=&ovp9=&ovp10=&ovp11=&ovp12=&ovp13=&ovp14=&ovp15=2&ovp16=&ovp17=2&ovp18=&ovp19=&anip1=&anip2=&anip3=&anip4=2&anip5=&anip6=&anip7=&anip8=&anip9=2" quality="high" bgcolor="#FFF" width="160" height="600" name="250x250" align="middle"  allowFullScreen="false" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.adobe.com/go/getflashplayer" />

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...