Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Dodać Płatność Sms Na Swój Prywatny Serwer Metin2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wiele osób ma swój "szanowany" privek i chce dodać IS, co za tym idzie Sm.

Jednak pewnie mogliście dotychczas robić to tylko na allegro!

Jest sposób żeby to ominąć!

Wejdź na http://fortumo.pl/

Dlaczego fortumo?

Ponieważ tam nie musisz podawać takich danych osobowych jak NIP czy PESEL - możesz się zarejestrować i dopiero kiedy indziej podać numer konta i dane swojej mamy na przykład (osoba musi mieć 18 lat!)

Zarejestruj się (nie będę pokazywał jak to zrobić :P)

I teraz zrób tak:

1.Wejdź na stronie głównej w zacznij teraz:

 

77604491.png

 

2.Wejdź w start

 

51229472.png

 

3.Wybierz kraj w którym będzie mógł wysyłać sms:

 

51844801779180163420.png

 

4.Teraz wybierz za ile ma być sms:

 

45035823832108042935.png

 

5.Wybierz zawaansowane:

 

96594220270644704240.png

 

6.I wybierz za ile PLN ma być sms:

 

87121141313360840083.png

 

7.Wpisz jakiś łatwy kod sms:

 

30574473768583888616.png

 

8.Tak jak na screenie:

 

50278966449594845383.png

 

9.Teraz skopiować kod z końca:

 

15392306397203560659.png

 

10.Teraz ten kod wklejacie do notatnika:

 

54303975633572866985.png

 

11.Teraz zapisz jako i zapisz jako sms.php:

 

52406646028154225980.png

 

12.Wgraj ten plik przez jakiś program ftp na swój serwer WWW:

 

62624832162265613533.png

 

13.Zobaczcie screena:

 

80998748147622971259.png

 

14.Wszystko akceptujecie i wpisujecie:

e-mail prawdziwy

nazwa firmy jakieś bzdury :):

 

10605986164057585906.png

 

15.Dalej akceptujecie:

 

14028938413052366638.png

 

16.Akceptujecie jak na screenie:

 

67804325416231124612.png

 

17.Tak wam powinno wyjść (przynajmniej podobnie :rolleyes:) :

 

85964540892890169650.png

 

18.Sprawdź czy działa!:

 

97686581214476237326.png

 

 

 

Uff ale się napisałem xD

To chyba taki 1 tut więc nie żałujcie + :D

Bądź człowiekiem jak pomogłem - walnij +!

Proszę o podklejenie :D

Walić plusy ;)

Opublikowano

Szkoda, że to napisałeś. Teraz na hamachi pojawią się itemshopy ;( Łap plusik za starania, ale Dotpay to jednak Dotpay.

I tak mieli IS i będą mieli :D

Pamiętaj, że nie każdy jest tak mądry aby zrozumieć o czym piszę ;)

Teraz trochę odmuli się allegro!

Widze, że ktoś mnie zminusował jak tak dalej pójdzie jutro out z tematem! <_<

A dlaczego + nie dajecie?!

Aż taki zły tut :angry:

Opublikowano

Minusów ci nie dawali za 1 posta to dlaczego to usunąłeś ?]

@Edit dałem ci 3 plusiki i ktoś wyrównał minusy :P

@Edit2 jakiś botek cię minusuje

Opublikowano

atom.sms daje 50%

 

Taryfa SMS Premium Prowizja (zł)

1 zł netto (1.22 zł z VAT) 0.41 (0.50 z VAT)

2 zł netto (2.44 zł z VAT) 0.82 (1.00 z VAT)

3 zł netto (3.66 zł z VAT) 1.23 (1.50 z VAT)

4 zł netto (4.88 zł z VAT) 1.64 (2.00 z VAT)

5 zł netto (6.10 zł z VAT) 2.05 (2.50 z VAT)

9 zł netto (10.98 zł z VAT) 3.69 (4.50 z VAT)

19 zł netto (23.18 zł z VAT) 7.79 (9.50 z VAT)

25 zł netto (30.50 zł z VAT) 10.25 (12.50 z VAT)

 

 

a i ciekawy art o sms-owym szlenstwie

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100815/KRAJ_SWIAT/793090147

Opublikowano

atom.sms daje 50%

 

Taryfa SMS Premium Prowizja (zł)

1 zł netto (1.22 zł z VAT) 0.41 (0.50 z VAT)

2 zł netto (2.44 zł z VAT) 0.82 (1.00 z VAT)

3 zł netto (3.66 zł z VAT) 1.23 (1.50 z VAT)

4 zł netto (4.88 zł z VAT) 1.64 (2.00 z VAT)

5 zł netto (6.10 zł z VAT) 2.05 (2.50 z VAT)

9 zł netto (10.98 zł z VAT) 3.69 (4.50 z VAT)

19 zł netto (23.18 zł z VAT) 7.79 (9.50 z VAT)

25 zł netto (30.50 zł z VAT) 10.25 (12.50 z VAT)

 

 

a i ciekawy art o sms-owym szlenstwie

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100815/KRAJ_SWIAT/793090147

LOL dlatego wole fortumo:

* Imię

* Nazwisko

* Sposób rozliczania osoba fizyczna firma

* NIP

* Nazwa firmy

* PESEL

* Data urodzenia

* Ulica i nr

* Kod pocztowy

* Miejscowość

* Adres e-mail

Telefon

To bardziej dla pełnoletnich a z fortumo może każdy skorzystać!

Opublikowano

Fajnie, ale tu raczej nie ma pełnej automatyki, tzw. jak wyślesz sms'a to nie doładuje ci sm automatycznie, czy tam za wprowadzeniem kodu, tylko do ga'ma będziesz musiał pisać, do tego 58% dla nich, to trochę za dużo.

Opublikowano

Fajnie, ale tu raczej nie ma pełnej automatyki, tzw. jak wyślesz sms'a to nie doładuje ci sm automatycznie, czy tam za wprowadzeniem kodu, tylko do ga'ma będziesz musiał pisać, do tego 58% dla nich, to trochę za dużo.

Nie jestem informatykiem i nie wiem jak zrobić z automatyką ;)

Wiem, że 42% to trochę mało, jednak i tak więcej niż dotpay xD

@refresh

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...