Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnatura I Avatar O Tematyce Leśnej.


devju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wszystkich użytkowników forum MPC !

 

Proszę o wykonanie dwóch prac, na dole znajdziesz szczegóły dot. ów prac :D.

Avatar:

Wielkość: 150x150 px,

Kolorystyka: Czerwień z odrobiną złotego koloru,

Tematyka: Człowiek, który byłby "królem lasu",

Stock:Tylko twarz z TEGO stocka,

Napis: Red Wolf,

Inne: Chciałbym, aby po rogach avatara "zwisały" liście.

 

Sygnatura:

 

Wielkość: 450x150 px,

Kolorystyka: Czerwień z odrobiną złotego koloru,

Tematyka: Wilki, las,

Rendery (Do wyboru):

http://i217.photobucket.com/albums/cc18/sugargliderman/Red_Stones.png(Do wycięcia),

http://i87.photobucket.com/albums/k134/Ember15/Other/Animels/Wolf/wolf.jpg(Do wycięcia),

http://i301.photobucket.com/albums/nn44/dwarfhjgs/Giin-wolf.jpg

(Do wycięcia),

http://i135.photobucket.com/albums/q143/kakashiwolf/RWfire.png(Do wycięcia),

http://www.freewebs.com/warheart08/kool.jpg (Do wycięcia).

 

Napis: Red Wolf

Napis nr 2: God has a fantastic forest of wolves.

Inne: Kolorystyka powinna być podobna przynajmniej w 90% do avataru, a "Napis nr 2" powinien być mniejszy od pierwszego.

 

 

Chciałbym, aby praca kogoś kto podejmie się wyzwania zrobić dla mnie ów Avatar i Sygnaturę, trzymała poziom i widniała jako mój "osobisty podpis".

 

Z góry Dziękuję za wykonanie prac i już teraz mówię, że grafik, który podejmie się zadania i wygra, dostanie plusy w 10 jego postach :).

 

Dodatkowa informacja:

  • Każda praca, która będzie słaba dostanie 1 plus,
  • Każda praca, która będzie przynajmniej dobra, dostanie 3 plusy,
  • Każda praca, która będzie trzymała bardzo dobry poziom, dostanie przynajmniej 5 plusów :),
  • Zwycięzca, jak już napisałem na górze dostanie 10 plusów i 5*.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Specjalista
Opublikowano

Jak ci się nie podoba spoko dałem troszkę większe rozmiary :) A jeśli się podoba dorobię avatar redwolf.png

qes.png
Opublikowano

Hmm... Co do pracy kolegi wyżej:

 

Ogólnie mi się podoba, lecz panuje tutaj trochę za dużo chaosu. Napisy są trochę niewidoczne; lepiej żeby był napis, albo jaśniejszy/ ciemniejszy i dobrze wtopiony :).

 

Tak ogólnie to jak dla Mnie praca jest dobrze wykonana :).

 

Dam Ci 3 plusy.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano (edytowane)

Temat odświeżam.

 

Widzę tutaj na forum pełno dobrych grafików takich jak: dudsonowa, GraciiiiPowrót, Navid i inni, więc dlaczego trzeba czekać tyle na zamówioną sygnaturę + ewentualnie avatar. Podałem przecież szczegółowo czego oczekuję, ale znikąd pomocy/ ofert pomocy.

 

Myślę, że się doczekam. Posta proszę nie zgłaszać, gdyż minęły 24 godziny od poprzedniego :).

 

@Down

 

Wiem, że ludzie mają szkołę, pracę i życie prywatne, lecz nie mogę pojąć tego, że niektórzy dostają sygnatury i avatary po dniu, a nawet po godzinie.

 

Dlatego jestem trochę zirytowany, lecz rozumiem i poczekam.

Edytowane przez Red Wolf

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Powód jest prosty nikt nie chce zawracać sobie tym głowy wiesz my też jesteśmy ludźmi i nie możemy cały czas siedzieć na forum i robić wszystkim sygnaturek czy czegoś tam jeszcze <_<

 

Niektórzy mają prace inni szkołę ;/ Nie mamy czasu zajmować się wszystkimi zleceniami :mellow: Czekasz tylko 2 dni i jeszcze narzekasz ??

Opublikowano

Powtórnie odświeżam temat.

 

Dalej czekam na wasze prace !

 

Nie wysyłać ostrzeżeń, ponieważ minął dzień (a nawet więcej) od poprzedniego odświeżenia.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Dzięki za fatygę. Mam jeszcze prośby:

 

  • Dodaj avatar,
  • Usuń ramkę z sygnatury.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Dobra widzę, że innych projektów się nie doczekam :).

 

Dam Ci 10 plusów ;P.

 

Dziękuje wszystkim za fatygę i zamykam.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...