Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam ogromną prośbę.Czy mógłby ktoś zrobić dla mnie itemki dla maga z setu królewskiego na +16?? Pruboje już od kilku tygodni i nie potrafie... uzywam cheatengine ale nawet z nim nie moge zrobic sobie itemkow...bardzo często mi pali... zrobi ktos takie itemki? Oczywiscie zaplace!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nawet jak używasz CE to musisz zainwestować w KK albo w czeladniki aj kchcesz + 16.

Najlepiej kup 75KK z tego masz 30 formuł mistrza i ulepsz do + 11 formulą wzmocnienia a potem na +13 mistrzem.

Jak wejdzie +12 to rob uczniem jak wejdzie to fajnie jak spali na +11 to dalej mistrzem.

Jak masz + 13 to wbijasz +16 jak wejdzie +14 to musisz obnizyc formulą opamietania(chyba)

jak wejdzie +15 to probuj mistrzem na 17/18 a jak 16 to se zostaw lepiej ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

ZARABIAJ PRZEZ INTERNET KLIK

Opublikowano

Nawet jak używasz CE to musisz zainwestować w KK albo w czeladniki aj kchcesz + 16.

Najlepiej kup 75KK z tego masz 30 formuł mistrza i ulepsz do + 11 formulą wzmocnienia a potem na +13 mistrzem.

Jak wejdzie +12 to rob uczniem jak wejdzie to fajnie jak spali na +11 to dalej mistrzem.

Jak masz + 13 to wbijasz +16 jak wejdzie +14 to musisz obnizyc formulą opamietania(chyba)

jak wejdzie +15 to probuj mistrzem na 17/18 a jak 16 to se zostaw lepiej ;p

Ehh... troche chaotycznie ale thx pomogło :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...