Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem ze.....

Gdy jestem w miescie i jego obszarze to moge swobodnia latac.

A gdy jestem poza miastem to skrzydel wlaczyc nie moge, pisze ,, Tu nie mozesz latac " nie wiem w czym problem.....

Moze trzeba jakiegos questa wykonac ??

Jesli cos wiedzie prosze pisac dam 5

Gram na prywacie Gamez..... Bardzo duzo ludzi polecam tego privata.....

Wystarczy sciagnac spolszczenie i fajnie sie gra :))

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

poza miastem nie mozna latać , normalnie nie można i nie ma żadnych questów związanych z lataniem w miejscach gdzie nie wolno lateć. najpierw udaj sie w miejsce gdzie jest quest i dopiero bedziesz w obszarze lotu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

poza miastem nie mozna latać , normalnie nie można i nie ma żadnych questów związanych z lataniem w miejscach gdzie nie wolno lateć. najpierw udaj sie w miejsce gdzie jest quest i dopiero bedziesz w obszarze lotu

bullshit,znajdz plik system.ovr w flderze aiona(jest w glownym ncsoft>aion tu) otworz za pomoca notatnika i wklej to :

 

g_open_aion_web= "0"

g_save_preset = "1"

g_auto_disconnect = "0"

g_chatlog = "1"

log_IncludeTime = "1"

con_disable_console = "0"

g_freefly = "1"

ng_freefly = "1"

 

na serverze gamez jest freefly czyli latamy gdzie chcemy.

pozdr.

Opublikowano

latamy jak na serwerze jest ustawione ze mozna latac pzy takim konfigu ( jak widać chyba możesz ) inaczej sie nie da hyba ze z użyciem flyhacku

zresztą działa tylko wtedy jak wylecisz z miasta ( wzbić sie maksymalnie wysoko by przelecieć przez bariere w teksturach ) , to i puźniej załączysz skrzydła, po uzyciu teleportu albo relogu nie ma takiej mozliwości juz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jako , że autor nic więcej nie opisał to zamykam temat :)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...