Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Ots Warto Zobaczyć !Znowu Online


YASUNI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponawiam Zaproszenie na nowo zmienionego ots'a smile.gif Planujemy zrobic własnego clienta do naszego ots'a smile.gif

Posiadamy dla wszystkich naszych graczy Team Speaka 3 Podania o chanele pisac na gg 12530235 Wkrótce UPDATE Z przerobionym depo i mapą

Zarejestruj sie i badz gotowy , bo to juz tuż,tuż

Zadymiacz.pl

Start serwera Zadymiacz już w tą Niedzielę (19.09.2010r). Zapraszamy wszystkich!

Informacje ogólne:
* IP: zadymiacz.pl
* Forum serwera: ---
* Port: 7171
* Klient Tibii: 8.57
* Typ Serwera: PVP
* Limit graczy: 800


Ustawienia serwera:
* Exp Stages:
[8-50] = x650
[51-100] = x300
[101-130] = x220
[131-150] = x190
[151-170] = x130
[171-190] = x90
[191-230] = x40
[231-290] = x20
[291-320] = x10
[352+] = x3
* Loot: 3
* Magic level: 45
* Skills: 90
* Protection level: 50
* Czas trawnia redskulla: 3 dni
* Czas trwania blackskulla: 7 dni
* Redskull po wbiciu fragów w jednym dniu: 7
* Redskull po wbiciu fragów w tygodniu: 70
* Redskull po wbiciu fragów w miesiacu: 700
* Ilość notatek do otrzymania automatycznego bana: 3
* Czas trwania bana podstawowego: 3 dni
* Swiat: PVP
* Czas trwania skulla: 15 minut
* Cena domku za 1sqm: 900 gp
* Oplata za domek: tygodniowo
* Share exping: ON
* Global save o godzinie: 9:30
* Ilość nie zalogowanych dni do utraty domku: 14

Krotki Opis:
Serwer bazuje na silniku SQL, The Forgotten Server 0.4_DEV pod Tibie 8.57.
Wszystko jest specjalnie ustawione do potrzeb serwera.
Runy ofensywne maja odpowiedni exhausted.
Nie ma NPC, ktory sprzedaje EQ, nie ma npc, ktory sprzedaje addony \"w calosci\".
Znajdziecie tutaj wszystkie potwory z real Tibii, oraz nowe, stworzone przez nas.
Z wazniejszych questow, mozna wytyczyc takie jak: Annihilator Room Quest, Demon Helmet Quest, Pits of Inferno, The Inquistion Quest, Arena Svargrond i wiele, wiele innych.

Komendy gracza:
Aby sprawdzić listę komend jaką posiadamy należy wpisać [!commands] lub [/commands]

592a6839a8a77_post-218948-0387433001284901714_thumb.jpg

592a6839c0c86_post-218948-0285815001284901733_thumb.jpg

592a683eaac11_post-218948-0062766001284901755_thumb.jpg

592a683ecbaf1_post-218948-0276709001284901786_thumb.jpg

592a683ee8425_post-218948-0507016001284901814_thumb.jpg

592a683f116c1_post-218948-0437906001284901839_thumb.jpg

PROSZĘ KLIKNIJ TUTAJ <<<<<< O TU ;D

 

 

Bardzo mi pomozesz :)

932202.png

 

Kliknij+

Kliknij+

Kliknij+

Kliknij+

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja osobiscie bardzo polecam tego OTS gram juz od tygodnia i bardzo mila atmosferka jest, jezeli mam jakies pytanie do admina to pisze na forum i dosyc szybko dostaje odpowiedz i exp jest wystarczajaco duzy a nie biegaja z lvl 9384985487456 i po co to komu? Jeszcze raz Bardzo polecam

 

Pozdro

Opublikowano

Mam pytanie zrobiłeś ten server sam prawda a na jakim silniku chodzi?

Mam problem ponieważ niemoge zrobić sobie GM'a a mam silnik Forgotten 7.1

Prosiłbym o pomoc

gg moje to :11422597

Prosiłbym o bardzo szczegułowe wytłumaczenie.

Robie Serva pod tibie 8.54

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zajebisty Ots polecam , naprawde warto sprobowac zagrac .

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

Serwer bazuje na silniku SQL, The Forgotten Server 0.4_DEV pod Tibie 8.57.Pisze na str

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam was...

 

Serwer jest taki sobie, nie jest wcale jakiś najlepszy...

Ale Mogę go wam polecić...

Jak coś to będę dodawał @EDIT: [Gdy coś nowego się pojawi/jakiś event czy coś^^]

 

ZAPRASZAM NA TEGO OTS!

MówMiJakChcesz

2n87xgl.jpg

: )

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...