Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut][Dl] !Hot! Można Już Jeździć I Atakować Z Nowych Mountów !


BigBoy_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem że temat nie jest mój znalazłem go tu

htt
[code]
Trzeba pobrać paczkę http://ww
i wkleić do serwera 
ścieżka w FZ /usr/rain/channel/share_data/data/monster  

do mob_proto w kliencie
   <Mob vnum="20110" name="'boar'" gb2312name="Javali de Guerra" type="1" rank="5" battle_type="0" level="1" event_type="2" mob_color="0" />
   <Mob vnum="20111" name="'dog_god'" gb2312name="Lobo de Guerra" type="1" rank="5" battle_type="0" level="1" event_type="2" mob_color="0" />
   <Mob vnum="20112" name="'fire_tiger'" gb2312name="Tigre de Guerra" type="1" rank="5" battle_type="0" level="1" event_type="2" mob_color="0" />
   <Mob vnum="20113" name="'lion'" gb2312name="Leão de Guerra" type="1" rank="5" battle_type="0" level="1" event_type="2" mob_color="0" />  
do npclist.txt w kliencie w root(2010 pl) dodać
20110    boar
20111    dog_god
20112    fire_tiger
20113    lion
do navicat
INSERT INTO mob_proto VALUES ('20110', 'boar', 0x4E6F6E616D65202020202020202020202020202020202020, '5', '1', '0', '1', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'lion', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '2', '2', '400', '4', '100', '100', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');
INSERT INTO mob_proto VALUES ('20111', 'dog_god', 0x4E6F6E616D65202020202020202020202020202020202020, '5', '1', '0', '1', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'lion', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '2', '2', '400', '4', '100', '100', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');
INSERT INTO mob_proto VALUES ('20112', 'fire_tiger', 0x4E6F6E616D65202020202020202020202020202020202020, '5', '1', '0', '1', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'lion', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '2', '2', '400', '4', '100', '100', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');
INSERT INTO mob_proto VALUES ('20113', 'lion', 0x4E6F6E616D65202020202020202020202020202020202020, '5', '1', '0', '1', '', '', '0', '', 'STUN,SLOW,CURSE,TERROR', '0', 'lion', '2', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '120', '3', '1', '2', '2', '400', '4', '100', '100', '0', '2000', '150', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0');  

w grze wchodzicie na militara
potem wpisujecie 
/horsel_level xxxx 21
/setsk 131 10
potem przywołujecie questem lub 

/mount_test 20110 lub 20111 lub 20112 lub 20113  

Pozdro dla Lexico z epvp bo to wszystko jego robota :P

All credits to Lexico

Opublikowano

może troszkę filmików

http://www.youtube.com/watch?v=sb7OIcxl90c&feature=player_embedded
http://www.xfire.com/video/352579/

Opublikowano

Dopisz, że trzeba mieć klienta 2010, inaczej nie zadziała. Do tego trzeba się połączyć z niego, nie będziesz miał czatu np.

W tej paczce jest to wszystko co z klienta ;]

2364.png

lolyhb.jpg

Opublikowano

Emm po wejściu na milita i wpisaniu mount_test nawet bez "fixa" normalnie DMG wchodziło ;s

EDIT: DMG nie wchodziło, ale dało się bić z mounta i chyba DMG wchodziło ze skilli milita

Opublikowano

Tutaj macie Te pliki Server Files co trzeba tam wkleić

 

Download:

http://www.multiupload.com/WFPKHDF61V

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=09e5ffded47f5c3878c4e28d9c9192263fc4be47f191b4f59b00be621e08daeb-1283793229

 

 

Wrzuciłem je bo wiem że nie każdy posiada konto na ElitePVP :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Tak się składa że klient 2010 odczytuje IP z locale_pl.addr :) Tak tylko dla zbyt napalonych :> I tak pakiety są inne niż te do waszego serwera więc sobie możecie pobic....

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Wojtek jakie pakiety ?

w serverinfo jest napisane z czego odczytuje serwery wystarczy edytować

a żeby działał czat to też wiem co trzeba zrobić bo się tam metoda wysyłania widadomości zmieniła.

I co ci więcej potrzeba ?

Opublikowano

Hmmm . co w tym dziwnego zobacz na Madaka od kiedy sa wierzchowce i mozna bylo z nich bic dla mnie nic nowego. 09-04-2010, 14:30 data posta czyli 2 dni temu

Wiem kto jest swój, a kto zwykły pedał
Intel Xeon E5 1650 v2 16GB Ram 1 TB SSD 2x D500 3GB

 

Opublikowano

Może dałby ktoś mob_proto z dodanymi mountami?

U mnie niestety błąd wyskakuje przy pakowaniu :(.

Z góry thx za pomoc.

Opublikowano

Hmmm . co w tym dziwnego zobacz na Madaka od kiedy sa wierzchowce i mozna bylo z nich bic dla mnie nic nowego. 09-04-2010, 14:30 data posta czyli 2 dni temu

Grałeś tam ?

Tam są mounty zamiast koni a tutaj osobno !

Opublikowano

Poda ktoś to w końcu jak ten chat odblokować ?

Wiem że czas to pieniądz ale parę minut was nie zbawi ;d.

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...