Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zarobić W M1 "Na Farta"


jambosss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musimy Być w m1

channel handlowy

szukamy okazji po sklepach

np kumpel na plu kupil boga+9 za 50kk

ja stal dla woja +4 za 2kk :)

wymagania

Dużo czasu

Kasy na start

oraz cierpliwość i szybkość

Może nudny sposób ale opłacalny ja akurat wole zarabiać w red lesie na metkach

Enjoy

Opublikowano

Te TuT'y robią się coraz gorsze. Największy newbie, który zobaczy, że wiara wystawia sklepiki dojdzie do tego, że ktoś może coś wystawić za bardzo okazyjną cenę...

Ustaw poniższy link jako stronę strartową, to pomaga.

http://www.pah.org.pl/pajacyk/dziekujemy

Opublikowano

Moim zdaniem , szkoda czasu na takie cos :P , ten 2 sposob lepszy ^_^ .A ten jeszcze lepszy xD - Dropic / ulepszac / sellac . To jest sposob . hiehie ;D

 

Jeżeli Ci pomogłam albo po prostu czytasz ten post to wejdź na

www.pajacyk.pl

www.okruszek.pl

http://habitat.pl/klikacz.php

i pomóż tym którzy nie mają takiego szczęścia jak ty.

 

 

Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki

 

 

 

Pomóż nam wspierać innych.

http://www.mpcforum.pl/topic/141110-pomoz-potrzebujacym/

 

Opublikowano

bezsensowny tutorial...

Kto tego nie wiedział (ze można tanio itemki kupić)może dać mi minusa

Opublikowano

Nie zawsze młodsi gracze o takim czymś wiedzą ale to jest akurat bardzo dobry sposób bo ładne krocie idzie na tym zarobić ja przykładowo kupiłem boga+8 za 40kk wsadziłem kd deffa speeda+3 i jeden spaliłem i sprzedałem boga za 60kk więc wystarczy tylko chcieć bo sposób jest dobry a przy odrobinie myślenia to bardzo opłacalne

 

P.S." Maniek kupił tu za 5 za dychę sprzedał tam

wystarczyło tylko chcieć tak napełnił miodem dzban." :D

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Sposób całkiem opłacalny.Ja na Feniksie kupiłem w sklepie bota 131 kawałków klejnotu za 333k.Nie wiem czy koleś ,źle wpisał cenę ale wydając 333k zarobiłem 54kk.

                                                                                                                              qsHVsoT.png

Opublikowano

dla mnie te TuTy robią się coraz bardziej śmieszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kto o tym nie wie że komuś mogła się cena pomylic ....????....

moim zdaniem wiedzą wszyscy...

A jak już każdy tworzy tuty jak zarobic to i ja stworze .....

Np. idziemy na psy i dropimy yang do jakiegoś 90lvl a potem mamy .......O boże 100k:):D

Pomagam w pisaniu skryptów/programów itd..

POMOGŁEM DAJ +

Opublikowano

Te TuT'y robią się coraz gorsze. Największy newbie, który zobaczy, że wiara wystawia sklepiki dojdzie do tego, że ktoś może coś wystawić za bardzo okazyjną cenę...

i tu najlepsze

wlasnie sa takie glupki co sprzedaja boga +8 po 35kk

Na S4 Kupilem Boga +9 1,5k PZ i Kosztowala... Ile?

60kk

Pozniej Jeszcze W Shinsoo Znalazlem Stal +8 za 115kk

oczywiscie Yangi kupywalem

100kk 26 euro

linka nie podam bo bana dostane

Opublikowano

downa masz ?

beztytuu.png

10.09.2010

WALNIJ + A DOSTANIESZ TO CO BEDZIESZ CHCIAL

 

 

 

 

 

Moje TuT'y

Bug Z tobolem

[size="7"] http://www.mpcforum.pl/topic/205391-bug/[/size]

[TuT]SkilHack

http://www.mpcforum.pl/topic/205397-tutskilhack/

Opublikowano

Całkowicie nie potrzebne, dlaczego?

 

-Każdy to wie

-Rozpisałeś ,że -,-

12381569.png

 

"Już się nie boję nic mnie nie czeka , smutny finał człowieka który zapada w etap"

Opublikowano

Tut zupełnie nie potrzebny nie wiem po co w ogóle to pisałeś chyba tylko jakiś niedorozwój by się tego nie domyślił.

Ja myślę że ten "Tut" jest do zamknięcia ;p

Opublikowano

To jest prowokacja, trochę rozumu panowie!

 

Niby taki kox zarabia na metkach w RL, a takie tuty... I prosze kto wystawi stal woja za 2kk?

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

BEznadzieja. To chyba kazdy glupi wie jak jest sie w miescie to sie szuka okazji....

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Nie wiedziałem że to sposób na s1 żółci jak miałem 70 lvl to właśnie robiłem to samo np stal +6 z bonem i full kd +3 za 70kk itp :] Dostaniesz + za to że jest ktoś kto robi to co ja :P

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...