Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znikające Bronie Z Bm?


Vebre

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Ostatnio przymierzałem się do kupna broni która podniosłem była to M4A1 SOPMOD grało mi się nią naprawdę b.dobrze lecz jak chciałem ją kupić nie było jej w Shop'ie.I tu się pojawia moje pytanie czy nexon usuwa regularnie bronie z shop'u??Albo jak można by zdobyć to broń (M4A1 SOPMOD)??

 

Pozdrawiam Vebre

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

Tą broń można zdobyć z Myst-N nie da się jej kupić w BM. Parę razy była wyprzedaż ale to tylko można było ją kupić na 90 dni.

ZBIERAM - !!

Opublikowano

jezeli ja masz jeszcze to kupujesz renewala za nx 1400- chyba taki niebieski laptopik i ci sie losuje mozesz wylosowac od 1 dnia aż na perma

sryyyyy za ortografie ale z polaka mialem dopa ledwie

xD

lubie +

ump perm

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ostatnio owe MYST-N były w rabacie 50 %..

 

Teraz weapon renewal kit posztuje o połowe mniej, czyli 750 nx...

Co proponuje?

 

Doładowanie konta nx'ami, kupno jednego MYST-N i przedłużanie wylosowanej broni przez weapon renewal kit :P.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Ostatnio owe MYST-N były w rabacie 50 %..

 

Teraz weapon renewal kit posztuje o połowe mniej, czyli 750 nx...

Co proponuje?

 

Doładowanie konta nx'ami, kupno jednego MYST-N i przedłużanie wylosowanej broni przez weapon renewal kit

 

 

Zgadzam się z zavetti.

Gościu mógł też posiadać tą broń z dawnych wyprzedaży tzn. co jakiś czas dawali np. pp-19 mod camo (na perma) , p90 tr se (perm) , więc jak gościu miał wysoką rangę to jest możliwa ta opcja.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...