Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Jak Sie Połaczyc


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie Pytanie , czy wie ktoś jak się połączyć przez FileZille do FTP co wpisac w:

 

Server:

Login:

Haslo:

Port:

 

jeśli ktoś wie niech napisze będą + :))

Opublikowano

spróbuj

 

Server: IP , jak nie dziala to sprobuj z koncowka .100

Login: root

Haslo: 123456

Port: 3306

 

chyba tak to było xD choć nie jestem pewien ;p

ofc login i root to dla przykladu dałem ;p z tymi loginami tez do sql wchodzisz

 

ps nie tne dzial ;p napisz w Tworzenie serverow

Opublikowano

dzieki za odp. Masz tam +. Sorki zaa dział :D Jeśli cos napisze ci na PW jak cos dalej nie pojdzie ;)

 

 

@EDIT.

 

Teraz wyskakuje mi:

 

Błąd Krytyczny.

Niemożna połączyć się z serverem.

 

 

o co chodzi ?

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Port musi być 22 ip z końcówką 100 i musisz zmienić w ustawieniach czas oczekiwania na 0 ! :)

baranx3.gif

W grze Zawsze Rocky

kbud.png

 

Pierwsze 10% - 07.09.10 17:10

xD

Opublikowano

Jam wiem czemu :P

Zrób tak: wejdź w ustawienia i zmień czas oczekiwania (najczęściej jest 20s) na 0 i loguj się : 5.xx.xx.100 / root / (hasło) / 22 !

Pozdrawiam

baranx3.gif

W grze Zawsze Rocky

kbud.png

 

Pierwsze 10% - 07.09.10 17:10

xD

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...