Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Easy Metin2


kasanowatojapl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc mój problem wygląda następująco nie widze myszki gdy jetem w panelu boota można ustawiać na ślepo ale ciężko to idzie jak ktoś wie jak naprawić problem to proszę o pomoc (dam + lub -)

 

logo2re.png

 

 

logo3ln.png

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________

big.png

Opublikowano

nie działa ani instalowanie od nowa metina ani easy ani wgrywanie patchów na starych wersjiach bootów (tych które już nie działają) myszka działała boota mam z tego tematu

 

http://www.mpcforum.pl/topic/166378-alldlfaq-easymetin2-na-serwery-globalne-faq/

 

net freamworka mam 3.5 na 4.0 boot mi nie działał już nie wiem czego to może być wina

 

logo2re.png

 

 

logo3ln.png

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________

big.png

Opublikowano

Wszelkie pytania/prośby/problemy na temat bota EasyMetin2 kierujemy tylko i wyłącznie w temacie użytkownika andrzejt17.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/166378-alldlfaq-easymetin2-na-serwery-globalne-faq/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...