Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Na prośbę użytkownika Osama, piszę topic od nowa.

 

 

A więc, chcę zrobić program w którym ofiara wpisuje swoje ID i Hasło, gdy to zrobi program zamienia wcześniej wpisane znaki na ciąg cyfer, np: ofiara wpisała abc, a program zamienia to np. na 789....

 

Gdy "ofiara" będzie miała ten swój kod wysyła go mnie przy rejestracji na stronie a ja go zamieniam spowrotem, czyli... wpisuję 789 i odziwo wyskakuje mi abc :) i mam to co chciałem

 

teraz zrozumiale? ciężko to opisać.... jeśli nie postaram się jaśniej ;]

 

Proszę bez ----... to normalne pytanie w celach naukowych/informacyjnych... te 2 minusy które dostałem są nieuzasadnione ...

Edytowane przez Edek Skarpeta

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

@Up

Hackerzy zajmuja sie zabezpieczeniami a nie ich lamaniem. Nie znasz sie to ty zrob wypad.

 

@Topic

 

Aha. Napisz jeszcze raz tylko po polsku i dokladnie wszystko opisz co chcesz zrobic bo nie idzie w ogole tego zrozumiec.

RAsfepN.png
Opublikowano

masz na myśli jakiś system autoryzacji ?

 

Zrób sobie funkcję co jako argument przyjmuje nick i ewentualnie jakiś parametr z systemu wyciągnij i potem zrób jakieś "operacje" na tym B)

Opublikowano

Dziękuję, plusik poleciał :) Ale iż jestem początkujący prosił bym o przykład :) gwarantuje 3dni plusików jeśli to ma zachęcić :)

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

Wywala błędy xD:) Ale dzięki ;] Jeśli by Ci się chciało poprawisz? :))

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

@EDIT

 

Sorki nie popatrzyłem w kod :) ;] Nie trzeba już nic robić (narazie xD)

 

 

@EDIT2

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Tak jak wspomniałem... dopiero zaczynam.. to: // auth fail i ok... nie jest mi zrozumiałe ;/ chyba nic z tego nie będzie ;]

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Opublikowano

Mniewięcej ;] Ale plusik poleciał ;) Chyba jednak zostanę przy klasycznym keylogerze ;] No nic ;]

 

Dziękuje wszystkim za pomoc plusy poszły!

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...