Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Loader


Frezis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Jestem pierwszy raz na tutejszym forum, lecz wiem jak się z jakiegokolwiek źródła forum używa.

Zatem tak, sprawa wygląda następująco:

 

Ściągnąłem od Was najnowszą wersje IBOTA - z topiku: Tutorial, loadery z tematów...

A kolejne szedłem krokami całej instrukcji aż do momentu - LOADERA...

Problem to problem, trza go jakoś rozwiązać, zatem postanowiłem poszukać wszystkie topiki na temat leaderów. W końcu może miał ktoś podobny problem...

 

 

A więc: Patche Silka mam najnowsze.

Ściągnąłem edxSilkroadLoader5_0_3 ustawiłem wszystko zgodnie z zaleceniami i wyskakuje error: Możliwe że coś mam źle zaznaczyłem w opcjach ale wątpię. : http://yfrog.com/ev78392372j

 

 

Więc postanowiłem poszukać dalej jakiegoś innego loadera i pobrałem od Was HardMod 8.7. Po otwarciu wypakowałem go do silkroada foldera i ustawiłem zgodnie z obrazkiem od xxproyouxx i wyskoczył error : Mimo że pliki są w swoich folderach... http://yfrog.com/nb25378267j

 

 

... A w loaderze edxSilkroadLoader_Lite Beta .... wyskakuje mi error : http://yfrog.com/5u26699226j

 

 

Bardzo prosiłbym o pomoc ;//

Nawet jeśli jest możliwość podania jakiś linków własnych lub wskazówek bardzo bym był wdzięczny. "+" To za mało za pomoc, ale coś się wymyśli :)

Opublikowano

Nie mogę linku coś znaleźć z wersji edx 5.0.5 na forum.

Szukam cały Boży dzień bo też słyszałem o nowej wersji i lipa za przeproszeniem :(

 

W starszej wersji (5 0 3) zmieniłem tak jak poprawiliście. i jest still this same f... problem :(

Jeśli to wina wersji to będzie miło znaleźć edx 5.0.5, gdyż nie wiem dokładnie co miałeś na myśli mówiąc o tutak nuclearu. - Wybacz :rolleyes:

 

Wracając do hardmoda miałem go już wcześniej w folderze w silkroadzie.

Tylko dziwiłem się że plików nie widzi - to mnie dość mocno irytowało.

 

Tak czy siak muszę najpierw odpalić loadera a później ogarnąć szybko ibota, a w moim przypadku jest gigantyczny problem z loaderm... ;/

eh....

Opublikowano

Nie mogę linku coś znaleźć z wersji edx 5.0.5 na forum.

Szukam cały Boży dzień bo też słyszałem o nowej wersji i lipa za przeproszeniem :(

 

W starszej wersji (5 0 3) zmieniłem tak jak poprawiliście. i jest still this same f... problem :(

Jeśli to wina wersji to będzie miło znaleźć edx 5.0.5, gdyż nie wiem dokładnie co miałeś na myśli mówiąc o tutak nuclearu. - Wybacz :rolleyes:

 

Wracając do hardmoda miałem go już wcześniej w folderze w silkroadzie.

Tylko dziwiłem się że plików nie widzi - to mnie dość mocno irytowało.

 

Tak czy siak muszę najpierw odpalić loadera a później ogarnąć szybko ibota, a w moim przypadku jest gigantyczny problem z loaderm... ;/

eh....

 

 

cos slabo szukales........http://www.mpcforum.pl/topic/107029-edxloader-5-0-5-29082010r/

fallenbow.png

Zobacz co to postać robi na evencie ;)http://www.youtube.com/watch?v=uWbIdCG4Tfg

Pomoglem? To nie zapomnij dac +(plusa)!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...