Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Nowy Kamer Mod Z Funkcja Zmieniania Srednich


Mateusz563888

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , zwracam sie do Was z prosba o link do downloandu moda z wyzej wymieniona funkcja poniewaz strona nie dziala , a w necie sa tylko starsze wersje bez tego bajerka ( przynajmniej nie udalo mi sie znalesc)

Na forum tez szukalem i ze tak powiem doopa ;]

Albo przynajmniej wersje kamera z ta funkcja zebym mogl znalesc w google ;]

Z gory dziekuje , poleca + czy tam - zalezy kto co woli.

 

 

 

@EDIT

Zapomnialem prefiksu :<

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

http://kmr.byethost11.com/index.html

masz stronkę ;]

@edit up mógłbyś chociaż zajrzeć do stronki jak dajesz link.

Jak bym był noobkiem i nie widziałe twojego podpisu to bym ci dał 3 minusy ;]

Opublikowano
wyzej wymieniona funkcja poniewaz strona nie dziala

 

Czytajcie dokladniej to co ktos pisze... pisalem ze strona NIE DZIALA :D

Ale juz jest wszystko dobrze , + i tak dostaniecie...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

A i od razu jak jest taki temat

 

Gdy naciskam F8 wpisuje ile chce miec srednich , naciskam ok wylacza mi sie gra i pojawiaja slawne ,, ????????????,,

Coz zrobic?:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dodaje prefix do nazwy tematu, ale następnym razem zapoznaj się z regulaminem, a w przyszłości dodaj odpowiedni prefix w nazwie tematu.

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano

RydeR_PL thx za minusa ;]

@ topic ta stronka co ci ją dałem działa i działała normalnie a ta na na dot.tk nie działa bo za mało wejść było.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...