Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zmnienić Max Level Na Swoim Privie Na Plikach Suiego?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W tym tucie chciałby wam pokazać jak zmienić max lvl na swoim privie na plikach suiego!

Na plikach raina wystarczy tylko podmienić plik game w share_data i zmienić jego prawa na 777

Za plikach by sui wygląda to inaczej!

Zaczynamy!

1.Pobierz plik metin2expmod i zainstaluj!

2.Wyjmij plik game z folderu i wrzuć do folderu z zainstalowanym expmodem.

3.Edytuj go:

 

 

http://www.moustikk-tools.com/rsc/expmod/MT2ExpMod_1.1.0.0.exe

4.Wrzuć ten plik do katalogu share_data, podmień plik i nadaj mu prawa 777 (na winscp 0777)

5.Teraz CZYTAJ UWAŻNIE!!!

6.Wejdź katalog niżej (czyli katalog channel) i wejdź do folderu first

7.Teraz zmień nazwę pliku game( tego co wrzucałeś do share_data) na taki game, jaki jest w katalogu (czyli przykładowo tam jest game00), podmień plik i nadaj mu prawa takie jak w share_data

8.Zrób tak z pozostałymi (czyli jak będzie game1_1 to zmnień na taką, zastąp plik w katalogu i nadaj mu prawa 0777)

9.Jeśli już tak zrobiłeś z wszystkimi katalogami w channel to zresetuj serwa i gratulacje - możesz expić do 127 lvl!

Dla niedowiarków macie screena:

 

mpcpl.png

 

 

 

Co powinieneś widzieć jeszcze?

Przy włączaniu serwera po komendzie /etc/rc.d/netif restart nie wyskoczy network is unchrable tylko zostanie ConnectDBCheckAuth!!!

Jak zrobi się tak i nie będzie szło dalej znaczy że serwer działa!!!

Przy normalnym włączaniu serwera (bez komendy /etc/rc.d/netif restart) wyskoczy tylko raz operation time quat, co znaczy że serwer on!!!

Jednak u ciebie może być inaczej :)

Jak pomogłem - bądź człowiekiem siepnij +

;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...