Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Gdzie Expić Na 4Story Eg?


Petitki-Lubisie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.Właśnie mam zamiar zacząc grać na tym serwerze.Czy byłby ktoś tak dobry:) i doradził mi gdzie expic,jak klonować itemki,kim grać(pewnie i tak wybiore luka).

Może ktos by chcial pograc ze mna wspolnie,ale to jak będe wszystko wiedział.

 

 

 

Z góry thx za odpowiedź.

 

 

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

co do klonowania:

jeżeli nie wiesz co to jest klonowanie to proszę bardzo

1.Gracz A ma oryginalny item

2.Gracz B klika 1 przycisk w handlu

3.Gracz A klika 2 przyciski w handlu

4.Gracz A musi przesunąć oryginalny(w torbie) item, a gracz B kliknąć na ostatni przycisk ( na omówiony czas)

 

expić to proste na pieczęciach najlepiej albo iść na bosy 76 i dropić łzy a z nich narwaszi najlepiej mocne polecam też ściągnięcie CE bez tego na eq ani rusz i jakieś chacki albo cheaty do zabijania mobów na hita no miss itp jak jakiś problem pisz na PW

beztytuufdgdfgdfgdfg.png
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc wszystkim, mam pytanie macie jakieś czity na ulepszanie bo strasznie mi pali ostatnio?

Jak byście mogli wyslijcie mi link z tym hackiem lub na tej stronie dajcie.

 

 

Z góry dzięki za pomoc

 

//Warn za offtop - PsychoBoy11

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...