Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Usuwanie Misji I Szansa Na Ulepszenie...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie pliki odpowiadają za ustalenie szansy na ulepszenie u kowala normalnego i kowala w dt???Chciałbym też wiedzieć jak usunąć wszystkie misje oprócz misji biologa???

Licze na waszą pomoc ;) Z góry dzięki ;) Oczywiście 5 i + będzie ;)

2262874723.png

Opublikowano

Prośćiutko.

Logujesz sie do bazy danych i wchodzisz w scieżke usr/rain/share/share_data/locale/hongkong-english zależy kto jakie ma...

Następnie usuwasz misje które cie interesują i logujesz sie na pliki i wpisujesz sh make wtedy questy są na nowo wgrywane ale jeśli wszystko usuniesz i zostawisz badania biologa to nie bedzie działać usuń tylko Questy !!!!

Które nie chcesz ..

 

A co do sprawy na ulepszenie narazie nie wiem poszukaj troche :P..

<a href="http://www.loaded-cheats.com/" title="Combat Arms Hack">Combat arms cheats</a>

Opublikowano

Prośćiutko.

Logujesz sie do bazy danych i wchodzisz w scieżke usr/rain/share/share_data/locale/hongkong-english zależy kto jakie ma...

Następnie usuwasz misje które cie interesują i logujesz sie na pliki i wpisujesz sh make wtedy questy są na nowo wgrywane ale jeśli wszystko usuniesz i zostawisz badania biologa to nie bedzie działać usuń tylko Questy !!!!

Które nie chcesz ..

 

A co do sprawy na ulepszenie narazie nie wiem poszukaj troche :P..

Navicat - player - refine proto - masz tabele "prob" zmieniasz wszędzie na 100 i git ulepsza 100 % , gdzie piszę gold ilość yang , a gdzie są "vnum" chyba czy inne ( nie siedziałem dawno w navicacie) dajesz ID ulepszaca :)

za duża sygnatura

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...