Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry Bez Których Nie Możesz Się "Obejść"


LaurenT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam założyłem temat po to byście mogli się pochwalić bez jakich gier nie możecie się "obejść" tzn. wytrzymać ;) gry które powiem już muszę grać to :

-Silkroad Online

-World Of Warcraft

-Call of duty modern warfare 2

-Battlefield Bad company 2

a Ty? od jakiej gry dostajesz drgawek na myśl że w nią nie zagrasz ;)?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

nie chce nic mowic, ale jak juz drgawek dostajesz, ze se w wowa nie pograsz to juz uzaleznienie jest...

ja nie mam takiej gry, jedynie jak mam czas to jak wroce ze szkoly to meczyk w mw2

Admin Cienia
Opublikowano

- knights and merchants the peasants rebellion

- age of empires

- original war

- diablo II

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

niema takiej gry bez której nie mogę się obejść o.0

 

ale lubię grać w :

Combat Arms

Battlefield Bad Company 2

Assassin's Creed I oraz II

Mirror's Edge

Maple Story

Devil may cry 1,2,3,4 ^.^

Guitar Hero

Gość Mounthains
Opublikowano

W Diablo II grałem 3 lata,

 

WoW też dosyć długo

 

jednak nie byłem no-lifem -.-

 

Teraz od czasu do czasu gram w AS II

Opublikowano

Nie chodzi o trzęsawki po prostu gry które najbardziej przypadły wam do gustu i w które najbardziej lubicie grać. nazwałem to humorystycznie...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

kanter strajk 1.6, noł lajfie 25/8

asfgasg.png

"Jesteśmy zwiastunem maszerującego ruchu oporu. Mamy dość dezinformacji, mamy dość korupcji. Mamy dość wojen prowadzonych z bezpiecznej odległości i tajemnic. Wolność to zaciskająca się pętla dla tego status quo."

4chan

Opublikowano

W Diablo II grałem 3 lata,

 

WoW też dosyć długo

 

jednak nie byłem no-lifem -.-

 

Teraz od czasu do czasu gram w AS II

 

 

co to jest ten AS II ? ;o możesz rozwinąć pls :D

 

Ja tam nielubie grac mmorpg bo jak się wciągne nie czuje się sobą ^^ jakims nolifem :P

30364378.png

Opublikowano

oo wreszcie jakiś konkretny temacik :D

 

no wiec po szkole zaim cos zjem to oczywiscie w KANTERKA 1.6 ! :D 48/7 xD

poza tym to jeszcze NFSu2 ( bym se pogral w szifta ale komp nie pociagnie)

eee czasem Fifa 07

ooo NBA LIVE 08 ostatnio mi pociagnal pecet to se pykam czasem na rosterze nowym

no i to all takto to gg grono fejsbuk mail i muzyczka <3

Opublikowano

@Eternal^^

 

o tych pokemonach to cos wiem kiedys wrzucilem sobie pokemony red z emu na komorke i w szkole na przewach i lekcjach sobie pykalem licznik pokazal mi 40h+ xD

 

ogolnie malo jest gier ktore mnie na dluzej wciagaja ale mam jakis sentyment do silkroada gram z miech koncze grac na 2 miechy znow pogram miech 2-3 przestane i tak w kolko od 4lat ;d

 

noi w cs pykalem 4 lata ostatnio przestalem bo znow silka pykam ;d ale jak tak czytam wasze wypowiedzi o diablo II to przypomnialy mi sie stare czasy jak w to pykalem i moze sobie pobiore ;d

Opublikowano

Jak nie można obejść się bez jakiejś gry, a na wieść, że nie będziesz mógł pograć, dostajesz drgawek, to to już są objawy choroby psychicznej.

Ja tam bez gier mogę się obejść i tak nie gram.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

ja chyba na zawsze zostane przy klasykach ;s

 

 

baldur's gate 1 i 2

 

diablo 2 ( 1 niefajna jakas)

 

starcraft ;)

 

tzn lubie w nie grac, a nie ze nie moge bez nich zyc ;D

.

Opublikowano

ja stawiam na wiedźmina[RW] którego przechodzę co tydzień ale i tak mi się nie nudzi no i oczywiście CS 1.6

beztytuufdgdfgdfgdfg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...