Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak Zakładać Szybko Konto Nie Robiąc Maila


xXxPpWxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! dziś pokaże wam jak szybko zakładać konto na metinie nie robiąc nowego Maila!!!

1. Żeby założyć konto na globalnym polskim serwerze wchodzimy na stronę rejestracyjną.

2. Wpisujemy wszystkie dane oprócz maila.

3. Wchodzimy na stronkę : www.10minutemail.com

4. Pojawi nam się taka strona :

beztytuu1024x768.png

5.Kopiujemy swój 10 minutowy mail i wklejamy do okienka wymagającego maila i klikamy na przycisk "rejestracja"

6. Odbieramy maila i resztę chyba wiecie co zrobić...

A teraz dodam kilka dodatkowych punktów dla użytkowników fire foxa jak od razu uzyskać nowy adres maila dzięki czemu można szybko zrobić konta do noob harów z innymi mailami (co broni nas gdy jeden dostanie bana reszta jest bezpieczna )

7. przy pasku adresu klikamy na lewy przycisk myszki pojawi na się takie okno:

86571091.png

Klikamy w nim na "Więcej informacji"

Pojawi nam się to:

54313549.png

a w nim klikamy na "Wyświetl Ciasteczka"

Pokaże nam się takie coś:

28839957.png

A w tym usuwamy wszystkie ciasteczka i odświeżamy naszą strone z mailem .

Dzięki temu uzyskamy nowy adres!

 

Myślę że spodoba wam się mój Poradnik

Pozdrawiam XxXPpWXxX

PS: Modek ściągniesz mi te 10% ? :P

johnmorrisonxxxppwxxxsc.png

Autor-Klik Na sygnę

:)

Opublikowano

jak ja robię konto na priv to wpisuje bele jaki mail ^^

 

za chęci masz + i 5

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

Niestety Nie . Samo wygeneruję ci Maila :)

PS Głupi limit znaków ;/

Sry źle przeczytałem ;p to jest dobre na globale....

johnmorrisonxxxppwxxxsc.png

Autor-Klik Na sygnę

:)

Opublikowano

jak ja robię konto na priv to wpisuje bele jaki mail ^^

 

za chęci masz + i 5

 

 

Ale na globula musisz potwierdzić rejestracje konta,więc nie będziesz mógł się zalogować

Opublikowano

nie wiem czy na wszystkich ale na Pl. można mieć tyle konto na jednym e-mailu ie się chce ja mam chyba z 10

a poza tym nie będziesz mógł przypomnieć sobie hasła

Opublikowano

ale nie musisz zakładać maila a oto mi chodziło w tym poradniku żeby to ominąć ... Jeżeli nie wiesz o co chodzi to proszę się nie wypowiadaj!

johnmorrisonxxxppwxxxsc.png

Autor-Klik Na sygnę

:)

Opublikowano

Wkoncu jakis porzadny temat o rejestarcji na globalach leci +++ ;) i bardzo przydatny na bany xD

 

 

pokub.png

34469.jpg

 

 

41892649.jpg

Jeśli Uwazasz że justin to pedał to daj ++++ STOP Biebierowi !!!!!! :)

3621780428.png

Opublikowano

Dobry sposob masz +

PS.tylko jak potwierdzimy rejestracje na PL?

Po prostu dostajesz maila :P i otrzymujesz link aktywacyjny

Jeżeli ci nie wystarczy 10min to zawsze możesz przedłużyć jego ważność ;P

johnmorrisonxxxppwxxxsc.png

Autor-Klik Na sygnę

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...