Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Potrzebuje Tuta o zabezpieczeniu serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuje tuta od JachuPL tego od zabezpieczenia bazy przed hakerami.On go usunął,ale licze na kogoś innego.Z góry dzięki za pomoc.

Tam jest coś takiego CREATE USER 'nick'@'%' IDENTIFIED BY 'haslo'; Umie mi ktoś to dokończyć?

2262874723.png

Opublikowano

CREATE USER 'nazwa_usera'@'%' IDENTIFIED BY 'haslo_do_konta';

 

;]

 

a tutek

 

Witaj :) Zapewne dzielisz komputer z bratem, hostujesz pliczki kolegi i nie chcesz żeby dobrał ci się do bazy? Oto sposób :)

1.Łączymy się do bazy przez navicat.

2. Klikamy przycisk Manage Users (taki duży obok Connection)

3. Mamy listę użytkowników - kasujemy użytkownika root@%

4. Ot cała filozofia :) teraz nikt nie wejdzie na serwer używając passów root 123456 gdyż będzie je uznawać jako nieprawidłowe :)

 

 

Nie znalazłem tego na forum i nie zamierzam szukać wśród spamu n30kidów

Opublikowano

A mógłbyś wrzucić cały jego tut???Byłbym wdzięczny ;)

Tam była jeszcze jedna linijka z podobnym poleceniem,którego nie pamiętam ;(

2262874723.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...