Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Łączą Się Tylko Niektóre Osoby


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam serwer no ip postawiony na oddzielnym serwerze fizycznym, wszystko działa, serwer odpalony.

Połączyć się z serwerem może kilka osób posiadajacych internet od tego samego dostawcy który dostarcza internet także na serwer.

Co zrobić by na serwer mogły wejść inne osoby posiadające internet npc z upc, neostrady itp?

iFQwy2v.jpg

Opublikowano

hmm czy masz wyłączoną zapore? i czy ci co nie mogą się połączyć mają wyłączoną zapore? jeśli nie to powiedz im żeby wyłączyli może pomoże

arholninja.png

Zakaz kopiowania sygnatury!

 

Zbieram +

 

 

arholyoutube.png

 

Opublikowano

wlasnie w tym sek wylaczalem zapore i dalej to samo;( a czy ip zewnetrzne moze byc ograniczne np.(na tego samego dostawce internetu)?bo niewiem czemu moze nie laczyc skoro zrobilem tak samo jak u siebie i umnie smiga a uniego nie;/ pliss o pomoc

iFQwy2v.jpg

Opublikowano

Dzieje Sie Tak Ponieważ Posiadasz Internet Radiowo Podobny

Czyli Osoby Podłączone Do Twojego Usługodawcy Mają Takie Samo IP Co Ty !

 

Na Przykladzie

 

Masz Czasem Limity Na RapidShare Mimo Ze Nie Pobierales Niczego ?

Masz Bana Na Jakims Serwerze Cs Mimo ze na nim nie grales ?

 

 

1 Ip Rozdzielone Na Kilka Komputerów To Hańba !

Nic Z Tym Nie Możesz Zrobic CHyba Że Zmienisz Usługodawce !

 

Prosze O Rejestracje Na Moim Bux'ie !

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

1 Ip Rozdzielone Na Kilka Komputerów To Hańba !

Nic Z Tym Nie Możesz Zrobic CHyba Że Zmienisz Usługodawce !

Witam.

A jeśli usługodawca udostępnił odrębne IP z którego korzysta tylko maszyna na którym jest postawiony serwer ?

Ogólnie to chciałbym aby któryś z ekspertów na temat łącza które powinno być podłączone do serwera wypowiedział się na ten temat.

Może powinien odblokować zakres portów które potrzebne są do wysyłania danych z serwera ?

a czy czasem nie trzeba dodać porty (portmap) tak aby gracze z innej sieci mogli się połączyć ? Chociaż gdy serwer był włączony pingowałem IP serwera i na nic to był gdyż nie było żadnego połączenia ;/

Reasumując proszę o bardziej profesjonalną odpowiedź w kierunku łącza dla serwera dedykowanego.

Pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...