Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Poradzić Sobie Z Krok I Logout Na Plikach Suitego?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po przeszukaniu forum:

1 Sposób:

Jak usunąć opóźnienia (przez nie omdlenie trwa minutę , jak chcesz się wylogować to musisz też z 2 minuty czekać - na wszystko trzeba czekać)

a więc tak:

wchodzimy w na filezilli w:

/usr/home/sui/metin/channel/*/

 

i tam wchodzisz po kolei do każdego folderu i tam w każdym jest config

i w każdym configu zmieniamy:

PASSES_PER_SEC: 200 na

PASSES_PER_SEC: 25 jeśli nie mamy dobrego kompa można tez zamienić na 5 ale wtedy tez będą lagi 25 jest takie neutralne

2 Sposób:

W virtual box wpisz:

chmod -R 777 /var/db/mysql/

enter i reboot

3 Sposób:

Często jest taki błąd jak wpisujecie swoje ip hamachi w gm host!

Usuńcie je jak macie wpisane!!!!

Kiedyś zrobiłem ten błąd i po wpisaniu kilku minut ciągle logało!

Mój sposób (mi działa ;)):

1.Przed włączaniem port mapa i vb wyłącz wszystkie aplikacje typu gg czy skype!

Również gry i przeglądarkę internetową!

Jeśli dalej kicka zobacz punkt 2!

2.W virtual box daj ram o połowę mniejszy niż maksymalny!

Jeśli dasz za dużo port map się zepsuje i będzie kickać!!!

Jeśli dalej kicka przejdź do punktu 3!

3.Wejdź w menadżer zadań (ctrl+alt+del) i nakieruj na proces virtual box i nadaj priorytet wysoki:

priorytet.png

To samo zrób z procesem port map!

Jeśli to nie działa przejdź do ostatniego punktu!

4.Jeśli żadna z rad nie działa musisz zrobić tak:

zaloguj się do vb i wpisz sysinstall

configure - networting - interfaces - enter - no - no

Teraz tak jak na zdjęciu:

42021723.png

I powinno być ok ;)

Jak nie działa pisać do suiego - to jego pliki :P

P.S Proszę nie minusować!!!!

Mi to naprawdę działa! Jak wam nie - temat do zamknięcia!

Tyle!

Opublikowano

LOL co za dziecko minusa dało?!

Pisałem:

Zamknijcie temat jak źle ale nie minusujcie!

@Edit

Ludzie wy gusi ?!

Zamykać temat jak źle nie minusować!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

I kilka rzeczy ode mnie, jak damy dużo pamięci wideo też będzie wywalać po jednym kroku. Oraz trzeba dodać chmody do map bo inaczej będzie wywalać. Ja u siebie tak naprawiłem =d

avatar1l.gif

Opublikowano

I kilka rzeczy ode mnie, jak damy dużo pamięci wideo też będzie wywalać po jednym kroku. Oraz trzeba dodać chmody do map bo inaczej będzie wywalać. Ja u siebie tak naprawiłem =d

też miałem ten błąd i nie mogłem się połapać :P

Dlatego robię tego tuta dla innych!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...