Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szybkie Zwiększenie Fps Z 60 Na 100 Przy Karcie Geforce


iPlayCS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

chciałem wam przedstawić poradnik dzięki któremu w 30 sekund możecie zwiększyć fpsy z 60 do 100

wymagania: karta GeForce z panelem nividia

Więc:

1. W prawym dolnym rogu na pasku macie zieloną ikonkę klikacie na nią prawym i dajecie Panel sterowania NIVIDIA

jak byście nie wiedzieli o co chodzi tutaj ss:

17467180.png

 

I w panelu robicie to co jest pokazane na ss:

u niektorych nie ma Zarządzania ustawieniami 3D dlatego musicie włączyć Ustawienia zaawansowane jak by co pokazane na ss wszystko:

xddo.png

 

Mam nadzieję że pomogłem liczę na + i ściągniecie jakiegoś ostrzeżenia

Pozdrawiam

1336210110-U81772.png

Opublikowano

Pisalem juz o tym, ale w dziale Metin2. To samo jest z kartami ATI ;) Daje + za checi

 

@edit

link do mojego tematu z opisanymi kartami ati

 

http://www.mpcforum.pl/topic/139931-tutzacinajacy-sie-exp-bot/page__p__918970__fromsearch__1#entry918970

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeżeli chodzi o zwiększenie FPS'ów w CS'ie, to wklepcie jeszcze w consoli komendy:

fps_modem 0.0
fps_max 1000
developer 1 (po każdym restarcie CS'a, najlepiej zbindować sobie na wybranym klawiszu.

- Te trzy komendy pozwolą wycisnąć maxymalną ilość FPS'ów.

Pozdrawiam.


2ql8tpv.gif

Zarzuć +.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...