Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

D&G Dał Mi Procenty Za "Omijanie Zabezpieczeń 50 Postów...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

19. Post musi zawierać wymagane 50znaków, a 'uciekanie' od tej konieczności pisząc posty typu "50znaków spam spam spam" będzie ostro karane. otóż ja nie pisałem spam spam spam

tylko lolgx.jpg

Admin Cienia
Opublikowano

Co za bzdurny temat, sam nie wiesz chyba o co ci chodzi. Limit powstał po to by nie pisać takich krótkich postów a pisanie ciągu znaków wiąże się z omijaniem tego limitu.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Warn jest słuszny. Po to są te limity, abyś zaczął myśleć i pisał zdaniami.

Opublikowano

Autora tematu Zapraszam:

To jest ukryta treść, proszę

 

Nie rozumiesz tego.

Przecież nie chodzi o to że jak ktoś napisze 50 znaków spam spam spam to zostanie ukarany a ten co napisze 2x spam to juz nie bo napisał inaczej niż w regulaminie. tak by to było rozumiane twoim tokiem myślenia.

 

 

 

Ja raportuje za takie coś i wszelkie tego odmiany jeszcze szczególnie jak komuś brak kultury ;]

1283242107-U196805.jpgo.O

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

chodziło mi o to ze po 2 tygodniach wróciłem z wakacji i patrzę a tu limit więc tak wpisałem a co powinienem napisać?

"Odświeżam niniejszym ten temat Bonusach w świętych itemach csyt2? "

Opublikowano

chodziło mi o to ze po 2 tygodniach wróciłem z wakacji i patrzę a tu limit więc tak wpisałem a co powinienem napisać?

"Odświeżam niniejszym ten temat Bonusach w świętych itemach csyt2? "

miedzy innymi.. aby nie bylo takich nieporozumien powinno sie czytac regulamin jak sie wraca ;) czy cos sie nie zmienilo... ja tak robie ;]

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Admin Cienia
Opublikowano

Proszę nie ruszać niczego bez mojej wiedzy, ostatecznie jeśli zapada decyzja konsultacja zemną.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...