Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Ja Moge Zarobić Jeżeli Zostałem Okradziony.


Hardkor_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam , wczoraj zostałem okradziony nie zadnej keyloger ..

No i konto 67 lvl co mam zrobić ? łowić na fb może być ban ..

A 2 konta sie nie da zrobic

no wiec dawajcie pomysly

Opublikowano

Nie zrozumiałem żadnego "zdania",które napisałeś.

Ale widze,że to jest waszym szyfrem rozpisane jakoś.

Najpierw,że zrobisz drugie konto...potem,że nie da się zrobić już konta,to o chuj Ci chodzi ?

Opublikowano

Zostałeś okradziony i chcesz odbudować eq ZNOWU CIE OKRADNĄ JEŻELI NIE ZMIENIŁEŚ PASSÓW

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano

zrob z 3konta na Fb z 2na imha i z kilka na ezo, i pozniej selaj drop, i kup sobie eq, ale przy okazji zmien jeszcze email od konta

13032777318975834031.gif

Opublikowano

wy jesteście tak tępi czy udajecie ?

 

Skoro nie chcesz łowić na fb to sprzedaj resztki co ci zostały bo pewnie coś zostawili :)

jak będziesz miał pare groszy to kup jakieś słabe eq i zrób misje

za misje dostaniesz też coś kasy za to ulepsz eq i expij i sprzedawaj drop

Ewentualnie sam łów ryby i chodź na rudy

 

doceń co napisałem ;]

...i tylko Łódzki Widzew !!!

 

Zbieram (+) :D

Opublikowano

Kup Sobie Yangi Na Allegro.pl o.O O.o

Zeby takiego czegos nie wiedziec :huh: :huh: :huh:

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

dacie linka do tego Fb 2.0 czy tam 2.1 bo juz nie pamietam bo ten od andrzeja nic w nim nie kumam ^^

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

Jest mnóstwo poradników jak zarabiać:

http://www.mpcforum.pl/topic/190713-zbior-sposobow-na-zarabianie/

Najpierw poszukaj, a potem pisz temat <_<

Opublikowano

Eee... Było już tyle tematów z poradnikami jak zarobić i podobnych jak ty... Nie no [...].

Zbieram +'y!

 

Moje tut'y:

 

[Download / Opis] Metin2.Us Smith-Tool!:

http://www.mpcforum.pl/topic/203246-download-opis-metin2us-smith-tool/page__pid__1373682#entry1373682

Opublikowano

To Ty jesteś tępy. Nie możesz zarobić na rudach? Ojej. Nie możesz zarobić na łowieniu samemu? Ojej. Nie możesz zrobić postaci low lvl na tym samym koncie? Ojej. Człowieku, myśl.

Opublikowano

Popieram up^^ xD. Idź na FB i łów ryby, to chyba opcja godna polecenia przy twoim stanie pieniężnym.

Zbieram +'y!

 

Moje tut'y:

 

[Download / Opis] Metin2.Us Smith-Tool!:

http://www.mpcforum.pl/topic/203246-download-opis-metin2us-smith-tool/page__pid__1373682#entry1373682

Opublikowano

Rozwiązań jest dużo a ty żadnego nie znalazłeś?Najlepiej jakiegoś bota(lub kilka)wyexpic 30 lvl i masz postacie na FB.

Jezeli nie mozesz zrobic 2/3/4 konta,to postaraj sie zalatwic.Jezeli tego tez nie chcesz robic to proste...Allegro.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...