Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Wszystkie Komendy Które Można Używać Na Metin2.Pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ctrl+1 - Emotka 1

Ctrl+2 -Emotka 2

Ctrl+3 -Emotka 3

Ctrl+4 - Serce

Ctrl+5 - Serca

I tak aż do Ctrl+9

(fish) - pokazuje obrazek złapanej rybki gdziekolwiek jestes

(!)- pokazuje nad tobą wykrzyknik

(?)- znak zapytania nad twoja głowa

 

Komendy typu /

/pk 772 <tryb gildyjny >

inne /pk nie działają lub o tym niewiem

 

/set_walk -chodzenie

/set_run-bieganie (jeśli masz włacząna komende powyżej)

/quit - wyjście z gry

/logout - wylogowanie

/war nazwa gildi - wypowiada wojne gildi

/cube -wyskakuje podobno jakaś lista

/phase_select - zmiana postaci

jak sie wpisze /

to wtedy tak samo jak wejscie zejscie z konia

 

Komendy czatu

 

! -pisanie na czacie ogólnym od 15 lvl

#-pisanie do grupy

%-chat gildi

Z\~ -zbieranie przemiotów z ziemi.

 

Inne komendy

 

Ctrl+q -chowa questy które są do zrobienia

Alt+g - status gildi

Alt+M-pokazuje przyjaciół

Ctrl+h -wchodzenie/zchodzenie z konia

Print Screen-robi screena

Ctrl + b - Odwołanie konia

Ctrl + f - Karmienie konia

ctrl+j - użycie pieczęci wierzchowca którą ma się w eq na najwyższym miejscu<by mamama00>

 

Komendy do maski uczuć

 

/dance1, /dance2-tañce

/kiss-pocałunek

Jeśli nie wiedzieliście o tym dajcie + zbieram + i czy chociaż kilka % możecie zdjąć :) ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

BOZE widzialem to na 4 forach jak nie wiecej ... - - - -

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

/quit

 

nie działa na zwykłym kliencie Oo kamer bossski dał to do moda i tylko na nim działa, a co do reszty to i tak tylko ctrl+1 używam

 

 

 

hejjj @down zdejmij mi 10% =D

ae1d1005fe.png


Opublikowano

moze nie jest zadawalajace ale "nowym" sie przyda:) +sa masz bo to nic nie kosztuje <lol@>

 

NIE OBCHODZI MNIE CZY DASZ + CZY -

DAJ TO CO UWAZASZ

 

Opublikowano

dodaj jeszcze to

 

ctrl+j - użycie pieczęci wierzchowca którą ma się w eq na najwyższym miejscu [przebuduj to wg. własnego uznania ;p]

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

Przyda się przyda ;]

Tylko bez spamienia ;]

 

I to jest właśnie spam :P

 

 

Co do tematu to ładnie nowym sie przyda a nawet ja niewiedzialem o niektorych ;] Masz plusa

Opublikowano

Jak sie wpisze / to powtarza poprzednia komende a nie zchodzi i wchodzi na konia :)

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

Jak dla mnie o tych komendach praktycznie każdy gracz powienien wiedzieć... Jeśli chcecie duuużo innych komend to zajrzyjcie do mojego tematu.

Oto link:

[TUT] Dodatkowe Komendy

http://www.mpcforum.pl/topic/174725-innedodatkowe-komendy/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...