Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Bicie Z Oddzielnie Robionych Wierzchowców


SpeedMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra Wiec Jest Sprawa jak Wiecie Nie Działa Bicie na oddzielnie Zrobionych Wierzchowców i Mam z tym Problem Prosił bym o Jakiegoś Prosa o Pomoc Lub Zrobienie tego !!! Bo ToTheEnd Juz Puszczaja mi nerwy Nie umie tego Zrobić ??? i Opublikować bo mu się nie chce ??? Wiec Przy Poprzednich Wierzchowcach to bylo latwe inna komenda i juz a ToTheEndowi Nie Chce się nawet ruszyc i Napisać Tuta Moderatora Prosze o nie dania Warna ale to Moje Poglądy ??? i Co Z tym Zrobić Może Schield Tutaj Poradzi ??? On Dopiero to Pros Epvperies Spolszczyl i Dal Poradnik GZ dla niego ToTheEnd Nie wiem czemu Jesteś leniem Dostajesz odemnia -

Opublikowano

A na jaki chuj robicie spam? Kurwa napisal, nie da sie to nie da ja pierdole! Nic nie wniesliscie, a potem i tak na swoj serwer i jaki on to jest zajebisty bo ma wierzchowce... Jakby sie dalo dawno by byl tut na forum...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

się nie podniecaj noobku takie cos to ja umiem zrobic;] trze podmienić plik z konika;] ale nie powiem jaki;]

Plus

aaaa

I minus

Plus i minus to jedyne

Plus i minus to jedyne co widzę

Plus i minus to jedyne co słyszę

Plus i minus to jedyne czym żyjeWolę być -- Więc daj mi minus

Życie, życie nasze składa się z krótkich momentów

Cudownych chwil czy przykrych incydentów

Niczego nie przegapię, wszystkie je łapię

Korzystam z talentu, przelewam go na papier

Więc łapię chwile ulotne jak ulotka

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dbam, by chwile ulotne jak notka

Nie uleciały jak ulotna plotka

W niepamięć... Każdy gest i każde zdanie

Obrazy przed oczami zawieszone jak na ścianie

Piort 'Magik' Łuszcz

Opublikowano

@up nie dam ss

Tajemnica;]

@2x up Podmieniłeś wilka z koniem ;]

Plus

aaaa

I minus

Plus i minus to jedyne

Plus i minus to jedyne co widzę

Plus i minus to jedyne co słyszę

Plus i minus to jedyne czym żyjeWolę być -- Więc daj mi minus

Życie, życie nasze składa się z krótkich momentów

Cudownych chwil czy przykrych incydentów

Niczego nie przegapię, wszystkie je łapię

Korzystam z talentu, przelewam go na papier

Więc łapię chwile ulotne jak ulotka

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dbam, by chwile ulotne jak notka

Nie uleciały jak ulotna plotka

W niepamięć... Każdy gest i każde zdanie

Obrazy przed oczami zawieszone jak na ścianie

Piort 'Magik' Łuszcz

Opublikowano

Nie chcę się wtrącać i nie chce nikogo obrażać bo nie jestem po niczyjej stronie. ale jak ToTheEnd coś robi to mógłby skończyć swoją pracę : )

 

Też mam twoje pliki i bardzo się ciesze z nich ^,^

Moje TuTy

 

[TuT]Jak zabic 1 lvl METIN2 PL

http://www.mpcforum.pl/topic/157538-tut-jak-zabic-1-lvl-metin2-pl/

 

[TuT]Czarny Militar.

http://www.mpcforum.pl/topic/201960-tut-czarny-militar/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...