Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto Zna Jakieś Fajne Gry Przeglądarkowe Mmorpg?


SONCO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam trochę mi się nudzi i bym se pograł w jakąmś grę co się chodzi i nie wiem zabija czy coś żeby była poprostu fajna i wciągająca (sorry jak są jakieś błędy). :)

Opublikowano

my fantasy - tibia via www.

asfgasg.png

"Jesteśmy zwiastunem maszerującego ruchu oporu. Mamy dość dezinformacji, mamy dość korupcji. Mamy dość wojen prowadzonych z bezpiecznej odległości i tajemnic. Wolność to zaciskająca się pętla dla tego status quo."

4chan

Opublikowano

mpcforum.pl

wolnifarmerzy.pl

farmerama.pl

metin2.pl

pl.street-racer.net

kibolgame.pl

bloodbetrayal.pl

twierdzaonline.pl

www.rzymianie.pl

www.ogame.pl

www.kupiecki-swiat.pl

i inne jest ich wiele ;)

 

@down Ale przynajmniej są przegląrkowymi (Oprócz metin2 ale go dałem bo to jest najlepsza gra na świecie)

Opublikowano

@Pośpieszny

Ty to się lepiej pierdolnij w głowę.

Od kiedy Wolni Farmerzy są RPG?

Od kiedy metin jest przeglądarkowy?

 

Ogame itd. to nie są RPG -.-'.

 

@Top

http://mmorpg.org.pl/game,category,6.html

Znajdź sobie.

 

PS.

Kosmiczni.pl ...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

@Pośpieszny

Ty to się lepiej pierdolnij w głowę.

Od kiedy Wolni Farmerzy są RPG?

Od kiedy metin jest przeglądarkowy?

 

Ogame itd. to nie są RPG -.-'.

 

@Top

http://mmorpg.org.pl/game,category,6.html

Znajdź sobie.

 

PS.

Kosmiczni.pl ...

 

ta masz racje oni nie wiedza co pisza -,- przegladarkowe czyli sie przez przegladarke gra multi-player -,-

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

clubstreet.fora24.pl/

To forum gry która niedługo powstanie , więc gdy tylko rozrywka się rozpocznie każdy ma szansę być w TOPce :) Zapraszam i polecam!

takjestbaner.png

Opublikowano

W runescape wszystkie poziomy na max możesz bić z 2 lata. I nie jest to tak nudne jak w metinie.

Opublikowano

wolnifarmerzy.pl

plemiona.pl

nk.pl gry czyli miejski gang

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...