Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z: Wasze ulubione serwery World of Warcraft


Rusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano




Szukasz miłej atmosfery? Lubisz robić questy i pokonywać kolejne instancje w towarzystwie rodaków? Chcesz grać w WoW'a lecz masz dość crashujących serwerów? Trafiłeś na właściwy temat. Dark Side of the Moon to serwer spełniający wszystkie powyższe warunki. Odwiedź WWW.DSMO.PL po więcej informacji.


Features :

-Guild House'y;
-Cotygodniowe Eventy;
-W pełni działające instancje i dungeon'y;
-Instance Progress (zdobywanie po kolei wszystkich instancji);
-Vendorzy z itemami za wygrane Eventy;
-Szybkie rozwiązywanie problemów dzięki projektowi SYNCHELP;
-I wiele, wiele innych...



Nazwa : Dark Side of the Moon

Strona domowa : www.dsmo.pl
Patch: 2.4.0 -> 2.4.2
Player Cap : ~1000
Emu : Mhhhm
Realmlist : 91.121.164.106
Kontakt :
e-mail :
*[email protected]
*PM na tym forum.
Raty :
*Realm 1 (Azgalor) : 3x
*Realm 2 (Apokalipsa) : instant 70.


Blizzrealm w 100% ukonczony, funrealm wymaga jeszcze troche pracy..

Zapraszam do gry na serwerze.

SERVER POWSTAŁ 15 LIPCA, A WIEC KAZDY MA SZANSE BYĆ NAJLEPSZYM
×
×
  • Dodaj nową pozycję...