Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

witam ma ktos .wz taki zeby dalo rade stac w 1 miejscu ?


Voyager

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

takiego wz nie ma jest tylko MayBot tyle juz bylo spamu na ten temat tam podajze znowu Athis wszystko tlumaczyl

Katton no jutsu

 

gg athisa: 636375 <tylko mu nie mowcie :)

Opublikowano

wiem i poszukalem ale kurde ten injector jak sciaglem i chcialem rozpakowac to ma jakiegos hacktool czy cos i mi antywirus nie chce zezwolic na rozpakowanie:D

Opublikowano

@Jaceg Pomoc innym też nie boli

@Topic

Jak przy uploadzie jest scan to się nie bój i wyłącz antywira. =]

Kto staje się potworem zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem. - Dr. Johnson.

MUTABO X FIGHTERS

Opublikowano

a coto jest dokladnie za hack? bo stac w miejscu to kazdy umie nawet jak wlaczysz bota to itak w miejcu stoi xD

Moje piekne warny :D

Yoooj Ostrzeżony Dec 22 2008, 10:47 AM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Pozostawie bez komentarza.

Yoooj Ostrzeżony Dec 22 2008, 10:46 AM

Odjęto z poziomu ostrzeżenia

.

Lord Makin Ostrzeżony Dec 20 2008, 08:29 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Obraźliwa sygnatura. Gdy tekst zniknie, ściągne ostrzeżenie

Lord Makin Ostrzeżony Dec 20 2008, 08:28 PM

Odjęto z poziomu ostrzeżenia

Miejsce na warna

Yoooj Ostrzeżony Dec 5 2008, 10:53 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Za co? za PW od tego Pana cytuje:

''TY KURWA JAKIS PIERDONIETY JESTES !!!!!!!!!!!!!! WARN ZA ,,NIEPOPRAWNA NAZWE" POJEBANY JAKIS CWEL JEDEN WEZ MNIE JUZ LEPIEJ ZBANOJ CIOTO JEDNA ;/ PIERDOL SIE SUKO JEBANA , KURWA JUZ DETOX BYL LEPSZY''

Ostrzeżony Nov 30 2008, 05:15 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Niedpowiednia nazwa Tematu.

Mlody Ostrzeżony Sep 26 2008, 08:47 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

spam.

Seldek Ostrzeżony Feb 15 2008, 09:58 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

Brak scanu Pliku.

Detox Ostrzeżony Feb 15 2008, 06:54 PM

Dodano do poziomu ostrzeżenia

spam.

 

heh duzo tego

Opublikowano

musisz w nim poustawiac tam pisze instrukcja jak sie bot wlaczy a on robi ze wysyla sygnal do mapla ze postac ci sie rusza czyli masz UA

Katton no jutsu

 

gg athisa: 636375 <tylko mu nie mowcie :)

Opublikowano

jest problem z tym poniewaz ten athispack tam na tym nie ma dodanego ze jest scan a jak scanowalem i wpisalem w necie tego wirusa to pisali ze nie tak latwo z tego wybrnac wiec nie rozpakowalem tego

Opublikowano

Hmm jest tu ktos kto jest wstanie mi polecic jakiegos injectora ktory ebdzie działał szukałem w google bo przeciez nie gryzie ale nie mgolem nic znalezc z gory thx:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...