Ściąganie
21 Listopada 2008
Ok piszcie jakie macie metody na ściąganie na lekcjach. Będę miał teraz sprawdzian z geografii i religi,i więc nie chce mi się uczyć. Albo napiszę ściągi na komie albo nie wiem co, pomóżcie. //Makin: ortografia naprawdę nie boli ;(
2
Punkty reputacji
616 odpowiedzi