Ok piszcie jakie macie metody na ściąganie na lekcjach.   Będę miał teraz sprawdzian z geografii i religi,i więc nie chce mi się uczyć.   Albo napiszę ściągi na komie albo nie wiem co, pomóżcie.       //Makin: ortografia naprawdę nie boli ;(