Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Rejestracja Na Dekaronie Gamehi


Wilczurzyca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klikamy tam gdzie żółte ''kółeczko''

 

sign1lb.jpg

 

Teraz mamy tak:

 

sign2f.jpg

 

1. Wpisz swoje ID (login)

2. Twoje hasło

3. Powtórz hasło

4. Name: First - twoje imię (może byc zmyślone)

5. Last - twoje nazwisko (może byc zmyślone)

6. Twój nick (możesz wpisac jaki chcesz, będzie się wyświetlac gdy się zalogujesz na stronie)

7. Gender - Male (chłopiec, Female (dziewczyna) zaznaczyc musisz xD

8. Country (Kraj) - wybierz Poland (w sumie obojętnie)

9. Security Question - sekretne pytanie (wybierz sobie)

10. Security Answer - odpowiedź na to pytanie (lepiej zapamiętaj i pytanie i odpowiedź)

11. Date of Birth - data twoich urodzin (też bym radziła podac prawdziwą)

12. Email adress- adres email twój, wpisujesz go tak np. dekaron99 @ o2.pl (ewentualnie clicknij select żeby sprawdzic czy tam nie ma twojego adresu)

13. Verification Code - przepisz kod z obrazka

14. Zaznacz to.

15. Check Availability - Sprawdź dostępnośc (jeśli będzie źle, spróbuj wpisac coś innego)

16. Check Availability - Sprawdź dostępnośc (jeśli będzie źle, spróbuj wpisac coś innego)

17. Check Availability - Sprawdź dostępnośc (jeśli będzie źle, spróbuj wpisac coś innego)

18. Register me - jeśli wszystko poszło zgodnie z planem utworzyłeś konto.

 

Teraz wystarczy poczekac na wiadomośc email i zatwierdzic konto. Już możesz grac.! Powodzenia

 

 

ALL BY SYLV3RWOLF, ALL RIGHTS RESERVED

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Wezcie zaproponujcie jakies dzialajace ID bo przy kazdym pisze ze zajete nawet jak wpisze gownozdupy887654 ;]]

albo przez jaka przegladarke zrobic. bo cos tam nie dziala . ;d

Opublikowano

Co to za sztuka się zarejestrować jak nie umiesz angielskiego to nie masz znawet co tworzyć konta -.-

1287838054-U230664.jpg

Sygna by me

  • 1 rok później...
Opublikowano

Nie da się ..

teraz rejestrujemy sie tu:

 

http://passport.nexoneu.com/Registration/Signup.aspx?nexoneuTheme=DEKARON

 

gre pobieramy stad:

 

http://dekaron.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Download/GameClient

 

główna strona:

 

http://dekaron.nexoneu.com/NXEU.aspx

Opublikowano

Gdy klikam register me, wyskakuje okienko z napisem " Sign-Up is not available. Please check the notice ". Proszę o pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...