Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy Sposob Na Zarobek W Rl Dzieki Metinowi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieche tu obrazać poglądów i biednych, lecz ten jest już naprawde zdesperowany i chce zarobić na rodzine...

 

 

http://allegro.pl/metin2-agronas-ryby-i1194448870.html

 

dodatkowo jest to konto junior czyli widać jakieś dziecko (najlepsze to: za 1zł otrzymujecie 2 ryby)

hahahha

 

za 1zł - 4kk

 

za 4kk mamy jakies 30tysiecy przynent wiec mozemy ostro zarobic (oczywiscie zartuje)

 

jesli wam sie podoba poprosze o plusiki

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano

haha niezle pojebany człowiek zeby wystawiac cos na allegro i miec za 2 glupie ryby 1zl to trzeba byc niezle posranym

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

"Ryby są własnością firmy Gameforge 4D GmbH, ja sprzedaję tylko i wyłącznie czas poświęcony na ich zdobycie. " to ja moze zaczne poty sprzedawac na allegro:) 200potek za 2zl; D

 

NIE OBCHODZI MNIE CZY DASZ + CZY -

DAJ TO CO UWAZASZ

 

Opublikowano

ciekawe ile ma lat wiem że konto Junior, ale co to za debil niemyślący? usłyszał o grze metin2 i chce zarabiać krocie

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano

refresh.... odswiezam opsta bo trza 50znakow i sie tak rozpisujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano

Kurwa do czego to doszlo zeby juz yby sprzedawac na allegro :) Chyba lepiej by zarobił jak by sprzedawał Robaki :P

opolanka.gif

Jeśli Ci w czymś pomogłem Daj + :))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...