Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Masz Jakieś Pytanie? Sprawdź Tutaj Czy Go Nie Ma Najpierw!


Wilczurzyca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ta gra jest po angielsku?

Tak jest ona w wersji angielskojęzycznej.

 

Czy można ściągnąc do niej jakieś spolszczenie?

Nie ma czegoś takiego do Dekarona.

 

Jaki jest maksymalny poziom postaci (lvl)?

Największy jaki można zdobyc(biorąc pod uwagę servery prywatne) jest to 250lvl.

 

Czy gdy dedne (zabiją mnie) tracę coś?

Nigdy nic się nie traci, postac zostaje przeteleportowana do ReturnPoint.

 

Jak mogę założyc gildie?

Musisz miec 1kk dilów, oraz 50lvl

 

Mogę miec jakiś znak gildi?

Tak, wszystkie opcje są dostępne u NPC od gildi

 

Mogę wgrac swój znak gildi, tak jak w Metin2?

Ta opcja nie jest tutaj dostępna.

 

Mogę miec własnego peta?

Na globalnych serverach trzeba za nie zapłacic prawdziwymi pieniędzmi

 

Dlaczego tylko jedna klasa postaci ma peta, który atakuje? Czy ja też takiego mogę miec?

Jeśli nie jesteś Vicious Summonerem, nie możesz ich miec.

 

Jak atakowac innych?

Przytrzymaj CTRL i bij skillami.

 

Jak ulepszac itemki?

Służą do tego Copper, Silver, Gold Argaty

Copper (1-3) Silver (4-6) Gold (7-9)

 

Czemu mam czerwony nick i nie mogę się nigdzie teleportowac?

Jesteś w stanie PK, wszyscy mogą cię atakowac, a gdy kogoś zabijesz czas się zwiększa odbycia kary.

 

Co to DF?

Jest do codzienny event zwany DeadFrontem

 

Dropią mi jakieś woreczki, co to jest?

Służą one do wymiany na mapki na DF, ewentualnie na piórka.

 

Co to za kolorowe kamyczki?

Służą do ulepszania broni/zbroi.

 

Jak je włożyc?

U specjalnego NPC musisz zrobic w itemku sloty (dziurki)

 

Co to są Mavricy?

Dodają one bonusy do itemków, tworzą Magic, Noble itp. (tylko Globalne servery)

 

Mam stare konto z GameTribe, co zrobic żeby je odzyskac?

Musisz tutaj http://dekaron.gamehi.com/app/account/account_transfer.aspx transferowac swoje konto na GameHi

 

Co to są L1, L2, L3?

Są to legendarne sety, które są dośc drogie i trudne do zdobycia ( mają fajne bonusy )

 

Gdzie wymienic woreczki na piórka?

U NPC w North Ares u Captain (prawa strona mapy, połowa, takie ruinki)

 

Co to DC?

Disconnect - zdarza się czasami, to utrata łączności z serverem.

 

Jak bawic się skillami, nie bijąc nikogo?

Niektóre, AOE skille można używac za pomocą Type A ( w game option to ustawiasz )

 

Co to AOE?

To skille bijące wszystkich koło ciebie.

 

Dungi i DG co to jest?

Są to Dungeony, w nich exp leci o wiele szybciej

 

Gdzie je mogę znaleźc?

Maze of Newbies dla 12lvl, North Ares

Nunvice Dungeon na 34lv (requeis)

Crespo Dungeon A>B>C (poziomy trudności) od 60lvl

Python od 90lv

 

Co to takiego Mounty?

Mounty - to zwierzaki do jazdy, Więcej info : http://www.mpcforum.pl/topic/198688-tut-mounty/page__p__1341317#entry1341317

 

Zostałem zbanowany? Czy moje konto zostało na stałe zamknięte?

To zależy za co dostałeś bana.

 

Co to jest Bypass?

Bypass służy do ominięcia zabezpieczeń gry. Jego nazwa do Dekarona to Rexignation

 

Do czego służy Cheat Engine?

Do wszystkiego, do wszelkiego rodzaju hacków.

 

Na górze, po lewej, pod nazwą serveru, latają takie liczby, co one oznaczają?

Pokazują przepustowośc łącza, od nich zależy czy masz lagi czy nie.

 

Jak wsiąśc na mounta?

Naciśnij J

 

Czy podczas ulepszania itemek może się popsuc?

Oczywiście, jeśli będzie Fail, do +6, itemek traci wszystkie +, jeśli powyżej +6, znika.

 

Co oznacza LFP?

Szukam grupy (PT)

 

Co oznacza LFM?

Szukam członków do grupy

 

Co oznacza LFG?

Zamiennie: Szukam gildi/Szukam ludzi do gildi

 

 

Póki co to tyle :) Lista będzie stale uzupełniana.

 

By Sylv3rWolf

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

jedna uwaga

 

Gdzie je mogę znaleźc?

Jest jeden dla 12lvl, nie pamiętam nazwy, z Braiken na górę na dalszą mapę, idziesz na lewo i masz NPC, który cię wpuszcza

 

skoro nie wiesz ? to może najpierw to sprawdź ,albo wogle nie pisz.

 

dam + bo widać że pisane ręcznie

Opublikowano

jedna uwaga

 

Gdzie je mogę znaleźc?

Jest jeden dla 12lvl, nie pamiętam nazwy, z Braiken na górę na dalszą mapę, idziesz na lewo i masz NPC, który cię wpuszcza

 

skoro nie wiesz ? to może najpierw to sprawdź ,albo wogle nie pisz.

 

dam + bo widać że pisane ręcznie

 

Poprawione

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Gdzie je mogę znaleźc?

Maze of Newbies dla 12lvl, North Ares

Nunvice Dungeon na 34lv (requeis)

Crespo Dungeon A>B>C (poziomy trudności) od 60lvl

Python od 90lv

 

nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze dungeon w python jest dostepny dopiero od 95 lvl

Opublikowano

Wydaje ci się. Od 95 jest Tomb.

 

Jest jeszcze Abyss w tym samym miejscu w python ale od 115 lvl chyba. No i Abyss of crespo ale nic o nim nie wiem pozatym, że jest za merechantem w Crespo i jest od 130 lvl-a.

Opublikowano

Czy gra jest płatna ? ;dd Chciałbym w nią zaczać grać i prosiłbym link do reje albo jakis poradnik z MPC .

Z góry dzięki

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mogę miec własnego peta?

Na globalnych serverach trzeba za nie zapłacic prawdziwymi pieniędzmi

 

Można kupic peta w loa/brakien niestety nie pamietam jak sie nazywa npc

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...