Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Znowu Pa Konserwacji Serwerów Zmienią Znowu Ip Serwerów ?


Czy znowu zmienia ip kilki serwerów po dziesiejszej konserwacji ?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zmieni? ip kilku serwerów po dzisiejszej konserwacji serwerów ?

    • Tak
      11
    • Nie
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możliwe .................................... ale sądzę że teraz zmienią innych s niż 16 - 19

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

a co za różnica czy zmienią czy nie ? (to że nie działa np em2 od andrzeja na niektórych serverach to dlatego że wepchał tam niepotrzebnie plik z serverami)

Opublikowano

a co za różnica czy zmienią czy nie ? (to że nie działa np em2 od andrzeja na niektórych serverach to dlatego że wepchał tam niepotrzebnie plik z serverami)

Jak zmienia to znowu będziemy płakac i prosic i nowe pliki z nowymi ip :) a tak na poważnie to np. dla takich gości jak ja którzy na czym się nie znają tylko botowac potrafią to będzie prawdziwa katastrofa a co do andrzeja to dobrze ze w ogóle cokolwiek wepchał do EM2 bo byśmy niemogli grac na dmg hacku i EM2 jednocześnie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jak zmienia to znowu będziemy płakac i prosic i nowe pliki z nowymi ip :) a tak na poważnie to np. dla takich gości jak ja którzy na czym się nie znają tylko botowac potrafią to będzie prawdziwa katastrofa a co do andrzeja to dobrze ze w ogóle cokolwiek wepchał do EM2 bo byśmy niemogli grac na dmg hacku i EM2 jednocześnie

 

cala prawda zawarta w tym poscie...

@Top ja mysle ze nic nie zmienia :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...