Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zwiększyć Swoje Szanse O 50% U Kowala


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpadłem na ten pomysł gdy Ulepszałem itemy zawsze 1 pali a 2 ulepszał więć :

 

 

Potrzebne :

 

3 Tygrysie Zbroje +4 ( 18lvl)

Item który chcemy ulepszyć

Kasa - Yangi

 

 

1. Idziemy do Kowala

2. Palimy Zbroje aż Pokaże się : Ulepszanie nie powiodło się ( czy jakoś tak xD )

3. Ulepszamy swój item

4. Cieszymy się lepszym itemem

 

 

( ja tak zrobiłem z nimfą +8 i stalą na +7 i się udało )

to dużo nie kosztuję ( te zbroje ) ale zawsze szanse większa

bo jak 1 item spali to 2 ulepszy

 

Pozdrawiam , Mateusz

Opublikowano

sratatata...

nie prawda!

 

To nie w ten sposob działa.

To jest losowanie.

Dajmy na to na ulepszenie stalki na +9 jest tam 5 czy 10%.

I teraz losowanie. Czy trafisz w te 5% czy w pozostale 95%.

 

Zwykle szczęscie i loteriada.

 

Czasami tak jest a czasami nie.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Ale słuchaj po 1. najpierw co napiszę od niedawna pytam się GM ale mi odpisał że : Prawdopodobne

 

 

więc piszę ale jakoś mi się udało zawsze 1 item pali a 2 ulepsza

 

PS. a co szkodzi spróbować

Opublikowano
Czy trafisz w te 5% czy w pozostale 95%.

tak jak upx3 to jest zwykły fart ...

 

mi potrafi pod żad zjarać 4 itemki xD

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

szczerze to prawda ale jak spalisz łuskę lub złotą na +5/6 sprawdzałem z kolegą częsiej ulepszał po spaleniu itemka od 42 + +5/6 niż bez niego taa. ;D tylko ze jak ja chciałem twoim sposobem przypadkowo do +9 ulepszyłem jedną :D i chyba bardziej 4 tygry +6 by się przydały bo szansa że ulepszy na +7 to chyba 40% ..

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

Zdejmij troszkę % z warna Bardzo Proszę!

Opublikowano

Działa !!!! Właśnie zrobiłem fms na +9 i lwia +8 ;D + leci czy co tam chcesz ;)

Walnij Minusa !

Opublikowano

To kwestia algorytmu, nie jest tak, w metinie zależy od szczęscia 0-ulepszy 1-nie powiodło się.

nie ma sposobu...

Wracam do życia a nie do przeszłości.

Opublikowano

Działa !!!! Właśnie zrobiłem fms na +9 i lwia +8 ;D + leci czy co tam chcesz ;)

 

Daj filmik, bo aż mi się wierzyć nie chcę... Wg. mnie to jest spam -.-

 

@TOPIC@ Testowałem przed chwilą z : 4 x mnisia+6 i zjarał 4 x na +7 xD

Opublikowano

Działa !!!! Właśnie zrobiłem fms na +9 i lwia +8 ;D + leci czy co tam chcesz ;)

 

to miałeś farta ^^

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

Tak jak powiedział Joaquin, niema żadnych sposobów, to zwykła " LOTERIA ". Zrobił ci tą nimfe, bo miałeś fart, to samo przy stali.

Teraz się zacznie spam typu " Zrobił Mi Stal na 8 " -.-.

Hura ! Udał mi się Hwang na PL'u.. :x

 

Pozdrawiam Ventos.

 

A pan stół, czy tam krzesło pewnie kłamie, żeby być fajnym. :O

g0Tef.jpg

Opublikowano

Tak jak mówiłem to : Loteriada.

 

Trafi czy nie trafi.

tylko im mniejszy + tym wiecej szans.

 

I na + mozesz miec 90% a on ci trafi w te 10% i spali.

 

To jest tylko losowanie.

 

I prosze bez spamu.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...