Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto chce piszcie tu i podajcie namiary xD


eXistence

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Your zna C++

ja znam tyle co w szkole sie ucze ;D

i pare osobek z forum jeszcze

 

@topic jest juz taki temat

 

sorki za spam

dzikos wow! nie spamuj bo perm bd!

a e-kipy nie bd.. bo KTYO Z WAS ZNA C++?? -.-

 

nie bedzie bo admini nie przydzielili moda ... dalej to sie juz 4 miesiace ciagnie ale wole jak jest syf niz PiPr byl modem -.-

Opublikowano

no widzisz..

a ja pisałem o deklarację ODBLOKOWANIA mojego konta:Sobsoon.. i nic bo PiPr zablokował mnie za co? za to ze napisałem ze skopiowal mojego posta

-.-

 

a jeszcze coś kto zna dobrze XIU?? i Gra Na Nim i ma WYSOKI LVL?? PISAC mam SPRAWE:)

.

Opublikowano

a ja już chyba wolałem jak był mod i nie było takiego syfu jak teraz wchodzi jakiś noob na strone pisze jakiś bezsensowny temat no i teraz to tak zostaje takie bezsensowne tematy a tak to chociaż nie było tyle noobstwa na forum

Mariuszw13.png
×
×
  • Dodaj nową pozycję...