Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dorobić Się Małej Sumki...


Sodema

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka. Jak można się dorobić ok. 10kk ?

Mam postacie bez eq :<

Myślałem nad fb ale u mnie małże po 300k perły po 5kk i nikt nie kupuje ...

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

zrób dropka puścisz go na nie niedźwiedź ( trochę żółci nazbierasz ) potem na ezoty / przeklęte ( fmsy,riby itd... )

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

Sodema to zrob mentala, pusc go na expbocie do 10lvla na psach i wilkach to bedziesz mial cale eq zbrojek i mieczy na lov lvl za to zrobisz eq na+3/4 (Mnisia+3/4 Bojowa tarcza+3/4 Helm +3/4 i gilotynowe ostrze+3/4) oczywiscie w silne wszystko laduj. Potem idziesz na zaprzysiezone w m2 tam spokojnie takie eq wystarczy i wbijasz 20 (kupujesz tygre i robisz na+3/4 - z wydropionej kasy starczy oraz najlepiej jak bys mial to gizarne na+4). Nastepnie z silnym na M1 ustawiasz expbota na dzikusach. Bedziesz mial pelno zlomu i kasy ja jak od 20 nastawilem expbota do 35 to mialem okolo 2kk kasy po sprzedaniu zlomu i 3 marmurki 2 ks poli 1 sun zi i pelno itemkow z szit bonami w tym 1 butki 1500pz. Od 25 radze z kosa chociazby +4 chodzic.

Jeżeli pomogłem daj add.png

Opublikowano

Pokażę Ci mój sposób (też zaczynałem bez eq).Na początek zostaw postać na FB (wydrop 2-3 małże).Przez ten czas nabij wojem mentalem 15lvl.Za kasę z Małży powiedzmy 850k kup lub zrób eq+5/6 na tego woja i zostaw go w Imha.Ja tym sposobem zarobiłem w 1 miesiąc ponad 300kk.Dobrze byłoby gdybyś znalazł postaci gildię lub sam założył.Gdy po np. tygodniu zarobisz już ok.80-100kk możesz zrobić jeszcze jednego dropka do Imha i w ten sposób podwoić zyski.

 

Oczywiście zarobki zależą od cen na serwerze.Ja zarabiam na Feniksie z tego 20-30kk dziennie.

                                                                                                                              qsHVsoT.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...