Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Spolszczenie Nie Działa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewien problem ... Otóż zostało zrobione dla mnie spolszczenie do mojego priva mam metina z 2008r. nie patchowanego oraz usunięty jest metin2.exe jak chce włączyć przez spolszczonego to wyskakuje taki dziwny błąd :

 

help1x.png

 

 

A jak chcę wejść po przez głowę sury wyskakuje taki błąd :

 

 

help2.png

 

 

proszę o pomoc :(

arholninja.png

Zakaz kopiowania sygnatury!

 

Zbieram +

 

 

arholyoutube.png

 

Opublikowano

Wydaje mi się, ze spatchowałeś metina.

Pobierz jeszcze raz metka z 2008r, i nie uruchamiaj go ponieważ Ci się spatchuje. Jeżeli uruchomisz go, tak jak byś chciał zagrać na PL-u to pobiorą się pliczki i będą błędy wyskakiwać.

Wrzuć do niego spolszczenie i uruchamiaj ze spolszczenia.

Ja wrogom podziękuje gdy przyjdzie czas na rewanż... 

Opublikowano

w tym rzecz że go nie ruszałem dopiero co jest po uninstallu usunąłem tylko metin2.exe chyba że jak się instaluje to się patchuje może też zły ściągnąłem w razie czego mógł by ktoś podać dobrego metina nie patchowanego z 2008r.?

arholninja.png

Zakaz kopiowania sygnatury!

 

Zbieram +

 

 

arholyoutube.png

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...