Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Dodać Swoje Okna Logowania


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutorial

 

Witam wszystkie osoby które czytają ten temat....

Zauważyłem że ostatnio parę osób dało okna logowania (download najczęściej nie ich tylko od chinoli -.-)

Postanowiłem zrobić tutorial jak dodać swoje okna logowania bo każdy ma inny gust, dzięki temu poradnikowi zlikwidujemy problem...

 

Jak podmienić

 

1.Musimy rozpakować plik uiloading z naszego clienta który znajduje się w folderze pack

Jak to zrobić znajdziecie w poradniku Merkon'a

To jest ukryta treść, proszę

 

2.Następnie przechodzimy do source\ymirwork\uiloading...

 

3.Obrazek który chcemy mieć na oknie ładowania musimy zmniejszyć/zwiększyć do rozdzielczości 800x600

 

4. Zmieniamy jego nazwę na nazwę obrazka w uiloading który chcemy podmienić a następnie podmieniamy

 

5.Następnie pakujemy plik...

To też znajdziecie w poradniku od Merkon'a

 

6.Uruchamiamy grę logujemy się wybieramy postać i może trafi nam się akurat to okno logowania które edytowaliśmy :D

 

Jak dodać

 

1.Musimy rozpakować plik uiloading z naszego clienta który znajduje się w folderze pack

Jak to zrobić znajdziecie w poradniku Merkon'a

To jest ukryta treść, proszę

 

2.Następnie przechodzimy do source\ymirwork\uiloading...

 

3.Obrazek który chcemy mieć na oknie ładowania musimy zmniejszyć/zwiększyć do rozdzielczości 800x600

 

4. Wrzucamy nasz obrazek do tego folderu...

 

5.Następiei tworzymy nowy dokument textowy i dajemy mu nazwę taką samą jak nasz obrazek

 

6.W tym dokumencie textowym umieszczamy taki kod:

TU

|

V

title subImage

version 2.0

image "Nazwaobrazka.jpg"

left 0

top 0

right 800

bottom 600

^

|

TU

W miejscu wyróżnionym na czerwony dajemy nazwę naszego obrazka i zapisujemy...

 

7.Zmieniamy rozszerzenie pliku textowego na *.sub

 

8.Następnie pakujemy plik...

To też znajdziecie w poradniku od Merkon'a

 

9.Uruchamiamy grę logujemy się wybieramy postać i może trafi nam się akurat to okno logowania które edytowaliśmy :D

 

Proszę o zdjęcie 10% bo nie wyrobię :D

Myśle ze Merkon nie obrazi się że użyłem jego poradnika :D

Aby zmienić rozszerzenie na .sub należy kliknąć prawym na dokument textowy->zmień nazwę i na końcu nazwy dodać .sub

1356885104-U84203.png

Opublikowano

bez urazy, ale od kad jest ten cały konkurs na najaktywniejszego usera, coraz wieciej powstaja zbedne tematy ;p

ale za checi +

Opublikowano

>.> To jest tutorial jak dodać swoje obrazy ŁADOWANIA!

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Sry za odkop, ale co do dodawania nowych, to nie idzie :/ Zrobiłem jak na tutq , wbijam w gre(w razie czego wywalilem reszte[te stare]i zostawiłem te nowe) i ? I nic :P Tlo było czarne.

newsygnaramka.png
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...