Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Dobrze,Szybko I Skutecznie Zarobić Na 63Lv Bodym?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie.probowalem metki itp.ale 1 metek na sohan szukamy z 1.5h... dropki bija.moze podpowiecie???

Ref w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano

@Up 63lvl body w v2?? to muszi miec ostre eq

Radze chodzic na metki 75,80,85 dropia kamyki duchowe kd,ku i slabsze bronie na 65

Równiez zbroje od 61

Rowniez jak masz +10k hp +(dmg hack-dobre na ubijaniu bossa) to spokojnie na ognistego krola:P

Mozesz rowniez EM2 wlaczyc na 3 konta(dropki w nocy)np.lochy pustynia czy nawet dzikusy i masz kilkanascie marmurow medali i pajeczych sieci:)

Ostatni sposob to ustawic na 3-4angel bota :) i na nocke masz z 20-30malz;P

TO WSZYSTKO Z MOJEJ STRONY

sstwc.jpg

Opublikowano

sproboj misje ekspert robic moze Ci podropia kamyki , albo tez zrob konta do FB :) najlepszy sposob

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

Wiesz co ja mysle ze w lochu trudnym malp dasz rade z paroma ekipaki i z lordem, a tam w 1h leca nawet do 10 medali a z lorda kamyk duchowy , zbroje na 54lvl i oczywiscie ziola z trudnych malp

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Tez mam bodego na tym lvlu

wystawiam bota na v1, daje mi to spory drop bodzi (4-5 dziennie a jeden po 9-10 kk chodzi wiec tak od 35-50 kk mozna wyciagac, + exp oczywiscie, czasem zdazy sie dobry czas i ci lotnie w kilka godzin nawet z 8 tych bodziow)

Opublikowano

@Up 63lvl body w v2?? to muszi miec ostre eq

 

Ta, zanim coś napiszesz, to się zastanów. Jak ja pierwszą moją postacią wbiłem do v2 na 50 levlu, więc nie wiem po co te bzdury.

 

@Topic

 

Jeśli masz Polimorfie na wysokim plusie, to Królowe Pająków, jeśli nie, to metki Sohan | Las Zwykły.

 

 

Pozdrawiam Ventos.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Lol, a tyle jest tutoriali.

Nie ma tak łatwo - musisz się pomęczyć żeby zarobić Yangi.

Jeśli nie potrafisz zarobić przy takiej ilości poradników to znaczy, że jesteś leń ;)

 

To jest ukryta treść, proszę

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...