Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam][Pytanie]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam pytanie czy istnieje patch dzięki któremu bez pobierana clienta widzimy np. hwangi?? Jeśli jest to prosił bym o umieszczenie go tutaj.

Opublikowano

Ja ostatnio wbilem na CsYT2 (mam tam hwanga) (Metin2Mod najnowsza wersja) i widzialem... a kiedys zeby ulepszyc/zdjąć/założyć musiałem wlanczac launcherem... czyli .. sciagnij najnowszego Metin2Moda (metin2mod.tk > Metin2Mod i dalej sam sie domyślisz co :P)

Opublikowano

Ja ostatnio wbilem na CsYT2 (mam tam hwanga) (Metin2Mod najnowsza wersja) i widzialem... a kiedys zeby ulepszyc/zdjąć/założyć musiałem wlanczac launcherem... czyli .. sciagnij najnowszego Metin2Moda (metin2mod.tk > Metin2Mod i dalej sam sie domyślisz co :P)

 

 

Ekhem gram na modzie kamera...

Opublikowano

sciagasz z wrzuty spolszczenie widokowych broni i pliki podmieniasz tymi z metinie zrobie edit z linkiem

 

@edit

 

tu masz bronie: http://www.przeklej.pl/plik/spolszczenie-widoknowych-broni-rar-0019ou7fr7tb plik hooly cie nie interesuje bo to do takiego serva tylko folder PACK

 

skan: http://www.virustotal.com/pl/analisis/a7af1a71dccf7fd54a43117d66c41351f2d10eddaea29759950e6ebc7a79dbc4-1278099923

Opublikowano

dobra wiem on chce hwangi ... to bronie bedzie mial w komplecie tam tez sa chwangi i wielkiej roznicy to nie robi ... bo jak wbije na serv gdzie sa bronie to bedzie next temat prosze o bronie epickie

Opublikowano

to to przekopiuje boze ty z jednej rzeczy robisz wielki problem bronie sie tez przydadza a poza tym zapewne nie bedzie chcial miec dmg 0 w broniach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...