Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] / [Problem] Net W Freebsd7.2 Do Pobrania Portów.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W ustawieniach wybrałem kartę NAT, w sysinstall em0.

1. Moje pytanie dotyczy tego, czy w takiej konfiguracji będę miał neta w FreeBSD aby pobrać porty?

W spoilerze podsyłam SS-y.

2. Jak uzupełnić IPv4 Gatevay, Name server, IPv4 Address i czy w Netmask zostawić 255.255.255.0?

 

 

natx.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

internetq.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Ja wrogom podziękuje gdy przyjdzie czas na rewanż... 

Opublikowano

A nie możesz sobie ręcznie pobrać portów ?

wchodzisz w

To jest ukryta treść, proszę

następnie wybierasz która wersja (może być nowsza niż obecna)

potem wchodzisz w folder ports i pobierasz install.sh i ports.tgz

Następnie uruchamiasz swoje freebsd i przy pomocy file zilla umieszczasz gdzieś te 2 pliczki ( ja je dałem do folderu tmp)

W freebsd wpisujesz cd /[nazwa folderu] (ja dałem cd /tmp)

Wpisujesz fetch install.sh

Następnie fetch ports.tgz

Potem chmod a+x install.sh

I na koniec ./install.sh

Opublikowano

No wiem jak to zrobić, tylko jak połączyć się ta filezilla skoro żadnego ip nie ustawiłem?;]

Ja wrogom podziękuje gdy przyjdzie czas na rewanż... 

Opublikowano

ustaw sobie może 192.168.56.1

a to drugie 192.168.56.100

Jak nie to zawsze chyba można przypisać DHCP albo IPvP6.

Nie jestem pewien ale może zadziała polecenie ping www.google.pl ?

a jak nie to zawsze możesz wpisać ifconfig i zobaczyć czy nie ma tam jakiegoś IP >

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...